Śmierć na S8. Wbił się w stojącą na poboczu ciężarówkę. Z auta nic nie zostało

i

Autor: TADEUSZ MRÓZ Śmierć na S8. Wbił się w stojącą na poboczu ciężarówkę. Z auta nic nie zostało

Śmierć na S8. Wbił się w stojącą na poboczu ciężarówkę. W środku był dziecięcy fotelik

2022-06-15 18:29

Na trasie S8, w podwarszawskich Markach, kierowca osobowej skody z niewiadomych przyczyn uderzył w ciężarówkę zaparkowaną na miejscu postojowym. Mężczyzna zginął na miejscu. Auto jest dosłownie sprasowane jak aluminiowa puszka. Pojazd wbił się w samochód ciężarowy z niebywałą precyzją. W środku był dziecięcy fotelik!

Do tego potwornego w skutkach zdarzenia doszło w środę, 15 czerwca, po godzinie 15 na trasie S8 między węzłem Głębocka a węzłem Zielonka w kierunku Białegostoku. - Kierujący pojazdem skoda z niewiadomych przyczyn uderzył w ciężarówkę zaparkowaną na miejscu postojowym – powiedziała sierż. sztab. Gabriela Putyra z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji. Wskazała, że w wyniku zdarzenia kierowca osobówki zginął na miejscu.

Dziecięcy fotelik w środku

Jak przekazał nasz fotoreporter, obecny na miejscu zdarzenia, auto jest dosłownie sprasowane jak aluminiowa puszka. Pojazd został zmiażdżony aż po bagażnik. W środku znajdował się również fotelik dziecięcy. Na szczęście oprócz zmarłego kierowcy nikt więcej nie podróżował tym pojazdem.

To mogło być samobójstwo

Policjantka zaznaczyła, że wypadek wydarzył się w miejscu, gdzie parkują ciężarówki, w związku z tym nie ma utrudnień w ruchu. Według reportera „SE”, zdarzenie wygląda nietypowo… skoda wbita jest w ciężarówkę z chirurgiczną precyzją. Możliwe, że nie był to wypadek wskutek nieszczęśliwych okoliczności, a celowo popełnione samobójstwo. Według policji, zdarzenie nie powoduje utrudnień w ruchu.

Zobacz zdjęcia zrobione na miejscu tego tragicznego wypadku:

Sonda
Czy znałeś osoby, które popełniły samobójstwo?
Rodzinny piknik w dzielnicy Włochy. Na scenie wystąpił Baranovski
Listen to "Samobójstwa Polaków." on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają