Śmierć na S8. Wbił się w stojącą na poboczu ciężarówkę. Z auta nic nie zostało

i

Autor: TADEUSZ MRÓZ Śmierć na S8. Wbił się w stojącą na poboczu ciężarówkę. Z auta nic nie zostało

Śmierć na S8. Wbił się w stojącą na poboczu ciężarówkę. W środku był dziecięcy fotelik

2022-06-15 18:29

Na trasie S8, w podwarszawskich Markach, kierowca osobowej skody z niewiadomych przyczyn uderzył w ciężarówkę zaparkowaną na miejscu postojowym. Mężczyzna zginął na miejscu. Auto jest dosłownie sprasowane jak aluminiowa puszka. Pojazd wbił się w samochód ciężarowy z niebywałą precyzją. W środku był dziecięcy fotelik!

Do tego potwornego w skutkach zdarzenia doszło w środę, 15 czerwca, po godzinie 15 na trasie S8 między węzłem Głębocka a węzłem Zielonka w kierunku Białegostoku. - Kierujący pojazdem skoda z niewiadomych przyczyn uderzył w ciężarówkę zaparkowaną na miejscu postojowym – powiedziała sierż. sztab. Gabriela Putyra z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji. Wskazała, że w wyniku zdarzenia kierowca osobówki zginął na miejscu.

Dziecięcy fotelik w środku

Jak przekazał nasz fotoreporter, obecny na miejscu zdarzenia, auto jest dosłownie sprasowane jak aluminiowa puszka. Pojazd został zmiażdżony aż po bagażnik. W środku znajdował się również fotelik dziecięcy. Na szczęście oprócz zmarłego kierowcy nikt więcej nie podróżował tym pojazdem.

To mogło być samobójstwo

Policjantka zaznaczyła, że wypadek wydarzył się w miejscu, gdzie parkują ciężarówki, w związku z tym nie ma utrudnień w ruchu. Według reportera „SE”, zdarzenie wygląda nietypowo… skoda wbita jest w ciężarówkę z chirurgiczną precyzją. Możliwe, że nie był to wypadek wskutek nieszczęśliwych okoliczności, a celowo popełnione samobójstwo. Według policji, zdarzenie nie powoduje utrudnień w ruchu.

Zobacz zdjęcia zrobione na miejscu tego tragicznego wypadku:

Sonda
Czy znałeś osoby, które popełniły samobójstwo?
Rodzinny piknik w dzielnicy Włochy. Na scenie wystąpił Baranovski
Listen to "Samobójstwa Polaków." on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki