Zderzenie motocykla z samochodem osobowym w Warszawie. Dwie osoby trafiły do szpitala

i

Autor: Marcin Wziontek/SUPER EXPRESS, SHUTTERSTOCK Zderzenie motocykla z samochodem osobowym w Warszawie. Dwie osoby trafiły do szpitala

MAKABRA W TUNELU

Zderzenie motocykla z samochodem osobowym w Warszawie. Dwie osoby trafiły do szpitala

2022-07-23 17:25

W godzinach popołudniowych (21 lipca), zaraz przy wylocie z tunelu Południowej Obwodnicy Warszawy, doszło do tragicznego wypadku. Motocykl marki BMW zderzył się z samochodem osobowym marki peugeot. W wyniku zdarzenia dwie osoby przetransportowano do szpitala, był to kierowca i pasażerka jednośladu. Na miejscu występowały duże utrudnienia w ruchu.

Zderzenie motocykla z samochodem osobowym

Pierwsze informacje dotyczące wypadku, który wydarzył się na wylocie z tunelu Południowej Obwodnicy Warszawy, przekazał „Super Expressowi” Rafał Markiewicz z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Zgłoszenie wpłynęło do nas w okolicach godziny 13. Ze wstępnych ustaleń wynika, że doszło do zderzenia motocykla marki BMW i samochodu osobowego marki peugeot. Dwie osoby, czyli kierujący i pasażerka z jednośladu, zostali przetransportowani do szpitala – przekazał policjant.

Policjanci przebadali również wszystkich kierowców pod kątem trzeźwości. Kierujący peugeotem, jak i motocyklem, byli trzeźwi. Trwa ustalanie przyczyn wypadku – dodał.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Potworny wypadek w Pieńkach pod Siedlcami. 69-latka zmiażdżona przez tira. Wcześniej sprzedawała truskawki

Potworny wypadek w Kobyłce. Kabriolet uderzył w słup

Informowaliśmy również o koszmarnym wypadku, który miał miejsce tuż po północy 21 lipca w Kobyłce pod Wołominem.

Kabriolet marki Mercedes wjechał w betonowy słup. Autem podróżowały cztery osoby. Dwie z nich, mimo długiej reanimacji prowadzonej przez ratowników medycznych, nie przeżyły. Kolejne dwie osoby uciekły z miejsca tragedii. Policjanci odnaleźli ich niedługo później. Jednym z poszukiwanych okazał się funkcjonariusz z warszawskiej policji.

Więcej przeczytacie tutaj: Potworny wypadek w Kobyłce. Kabriolet uderzył w słup. Dwóch mężczyzn zginęło. Autem podróżował stołeczny policjant

Poważny wypadek na skrzyżowaniu ulic Stella Sawickiego i Bora Komorowskiego. Zderzyły się dwa samochody
Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Nasi Partnerzy polecają