Dramat na ul. Marsa w Warszawie. Budowlaniec spadł z wysokości

i

Autor: Pawel Dąbrowski/Super Express

Dramat w Warszawie

Wypadek na ul. Marsa w Warszawie. Budowlaniec runął z wysokości na metalowe barierki [ZDJĘCIA]

2022-07-16 14:23

Koszmarny wypadek na budowie, robotnik spadł w wysokości! Do dramatu doszło w sobotę (16 lipca) przed południem. Jak udało się ustalić reporterom „Super Expressu”, wypadek miał miejsce na budowie estakady w pobliżu skrzyżowania z ul. Chełmżyńską. Pracownik spadl prosto na metalowe ogordzenie. Jak do tego doszło?

Wypadek na budowie estakady w Warszawie

Wszystko rozegrało się w sobotnie przedpołudnie. Na budowie estakady w ciągu trasy Siekierkowskiej praca wre. Teraz wszystko zostało wstrzymane przez koszmarne zdarzenie. - Na terenie budowy doszło do wypadku. Na miejscu czynności prowadzi policja. Poszkodowany został przewieziony karetką do szpitala – przekazał Jarosław Florczak ze stołecznej policji.

Przeczytaj również: Makabryczny pożar na budowie muzeum pod Warszawą. Prokuratura ujawnia nowe fakty

O zdarzeniu została powiadomiona inspekcja pracy oraz nadzór budowlany. Miejsce zdarzenia zabezpieczają policjanci. Jak nieoficjalnie ustalił „Super Express” budowlaniec spadł z kilku metrów, prawdopodobnie na metalowe barierki odgradzające plac budowy od jezdni. Jedna z nich posiada jest wyraźnie złamana w pół. Służby nie informują w jakim stanie jest poszkodowany robotnik.

Dramat na budowie

Do innego koszmarnego zdarzenia na placu budowy doszło pod koniec czerwca. Betonowa płyta zwaliła się na robotnika.

Sonda
Mieliście kiedyś wypadek w pracy?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki