Auto zawisło na barierkach. Groźny wypadek na trasie Siekierkowskiej

i

Autor: MARCIN WZIONTEK / SUPER EXPRESS Auto zawisło na barierkach. Groźny wypadek na trasie Siekierkowskiej

Wpadł na barierki i zawisł. Potworna kolizja na trasie Siekierkowskiej

2022-03-23 16:31

Osobowa kia nagle wpadła na barierki na trasie Siekierkowskiej. Auto po uderzeniu zawisło w powietrzu. Kierowca, który z pewnością najadł się dużo strachu, na szczęście wyszedł z tego cało. Na miejsce przyjechał zespół pogotowia ratunkowego, który opatrzył mężczyznę. Zdarzenie powodowało niewielkie utrudnienia w ruchu.

Do tego groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w środę, 23 marca, około godziny 13.30 w okolicy zjazdu z trasy Siekierkowskiej na al. Wieniawy Długoszewskiego. - Kia uderzyła w barierki, kierowca był trzeźwy, nikomu nic się nie stało – przekazała Małgorzata Wersocka z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. Auto, które nagle huknęło w barierki, pechowo zawisło na nich. Mężczyzna o własnych siłach wyszedł z pojazdu. Na miejsce przyjechały służby ratunkowe… pogotowie, straż pożarna i policja. Oszołomiony kierowca trafił pod opiekę ratowników, do karetki. Medycy opatrzyli poszkodowanego, który ostatecznie nie wymagał hospitalizacji. Jak przekazał nasz reporter, który był na miejscu, auto było mocno zniszczone, w szczególności jego przód. Doszło również tam do wycieku płynów eksploatacyjnych, których zabezpieczeniem zajęli się strażacy.

Rozbite auto blokowało lewy pas jezdni w kierunku ronda Mościckiego. Powodowało to niewielkie utrudnienia w ruchu.

Sonda
Byłeś uczestnikiem wypadku drogowego?
Rzeczniczka ratusza o odzyskiwaniu nieruchomości w Warszawie okupowanych przez Rosję
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE