Dramatyczna akcja policji w Warszawie. W ostatniej chwili wyłowili z  Wisły tonącego

i

Autor: policja Dramatyczna akcja policji w Warszawie. W ostatniej chwili wyłowili z Wisły tonącego

Szok w stolicy

Dramatyczna akcja policji w Warszawie. W ostatniej chwili wyłowili z Wisły tonącego

2022-07-16 12:56

O włos od tragedii! W sobotę (16 lipca) w nocy patrol rzeczny stołecznej policji w ostatniej chwili wyłowił z Wisły tonącego mężczyznę. Po udzieleniu mu pomocy trafił pod opiekę lekarzy. - Był skrajnie wyczerpany – informują funkcjonariusze. Okazuje się, że był także pijany. Jak znalazł się w rwącym nurcie Wisły?

Dramatyczna akcja policji w Warszawie

Policjanci dostali w środku nocy zgłoszenie o mężczyźnie, którego porwał nurt rzeki. - Po godz. 3:00 policjanci komisariatu rzecznego otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, którego porwał nurt rzeki. Po chwili policjanci podjęli go na łódkę, gdy był już skrajnie wyczerpany. Po udzieleniu pomocy medycznej mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy, był nietrzeźwy – przekazał nadkom. Sylwester Marczak, rzecznik stołecznej policji.

Przeczytaj również: Rozpoczął się sezon utonięć. Dlaczego Wisłą jest taką niebezpieczną rzeką?

Okazuje się, że mężczyzna znalazł się w wodzie z własnej głupoty. - Według wstępnych ustaleń, 30-letni mężczyzna próbował przepłynąć z plaży Poniatówka na Bulwary Wiślane. Niestety szybko stracił siły. Policjanci zauważyli go w ostatnim momencie - powiedział w rozmowie z TVN Warszawa Sylwester Marczak.

Wisła. Sezon utonięć trwa

Wisła, to bardzo niebezpieczna rzeka, której zdradziecki nurt kończy co roku życie wielu ludzi. Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz TUTAJ.

Sonda
Jak oceniasz pracę policji w Warszawie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają