Ogromna płyta przygniotła 25-latka. Dramat na budowie S17

i

Autor: Tadeusz Mróz

Dramat na budowie, ogromna betonowa płyta przygniotła 25-latka. Koszmarne zdjęcia

2022-06-29 18:58

Przerażający wypadek na budowie trasy ekspresowej S17. Młody robotnik uwijał się w pocie czoła przy ostatnich poprawkach przed otwarciem nowo wybudowanego węzła w miejscowości Zakręt. Nagle przygniotła go wielka, betonowa płyta używana do budowy ekranów dźwiękochłonnych. Mężczyzna z urazem głowy został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala w Warszawie.

Dziś, 29 czerwca, około godziny 22 robotnicy mają zmieniać organizację ruchu na przebudowywanym węźle „Zakręt”. Wykonawca prac chce się uwinąć tak szybko, jak tylko się da, ze swoimi zadaniami. Niestety pośpiech w pracy, w tym przypadku okazał tragiczny w skutkach. Podczas montażu ekranów akustycznych, około godziny 16, jeden z robotników uległ przerażającemu wypadkowi.

- Miał miejsce wypadek w pracy na ul. Trakt Brzeski, na wysokości numeru 180. Betonowa płyta osunęła się na pracownika. Mężczyzna został ranny – przekazał Rafał Markiewicz z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

Na miejscu zjawił się zespół pogotowia ratunkowego i strażacy. Ratownicy opatrzyli mężczyznę, jednak potrzebna była szybka pomoc w transporcie do szpitala. Na miejsce wezwany został więc śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. - 25-latek przygnieciony przez płytę, z urazem głowy został przetransportowany do szpitala w Warszawie – przekazała Justyna Sochacka, rzeczniczka prasowa LPR. Na miejscu pracują wciąż policjanci. - Ustalamy okoliczności tego zdarzenia – podsumował policjant z KSP.

ZOBACZ ZDJĘCIA ZROBIONE NA MIEJSCU PRZERAŻAJĄCEGO WYPADKU:

Ostatni etap prac na S17 w miejscowości Zakręt. Estakady robią wrażenie
Sonda
Doznałeś kiedyś poważnego wypadku?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE