Potworna śmierć

Masakra w Ursusie. Pociąg śmiertelnie potrącił mężczyznę

2023-03-19 18:28

Przerażający wypadek nieopodal stacji Warszawa Ursus-Niedźwiadek. Pociąg osobowy relacji Warszawa-Szczecin potrącił mężczyznę. Niestety, obrażenia jakich doznał, były zbyt poważne, by jego życie udało się uratować. Zginął na miejscu. Szczegółowe przyczyny i okoliczności tragicznego zdarzenia wyjaśnia policja.

Warszawa. Pociąg śmiertelnie potrącił człowieka

Informację o tragicznym w skutkach wypadku potwierdziła policja. - Potwierdzam, że takie zdarzenie miało miejsce. Z uwagi na charakter zdarzenia nie komentujemy sprawy – przekazał nam Rafał Markiewicz z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Z relacji naszego reportera, który był na miejscu wypadku, wynika, że nieopodal stacji Warszawa Ursus-Niedźwiadek zginął mężczyzna w wieku około 30-40 lat. Został on potrącony przez pociąg osobowy EIC „Chrobry” relacji Warszawa-Szczecin.

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku

Relacja naszego reportera mrozi krew w żyłach. - Mężczyzna był ciągnięty po torach przez pociąg przez około 300 metrów. Jego ciało zostało częściowo rozczłonkowane i ugrzęzło pod składem - relacjonował.

Na miejscu błyskawicznie zjawiły się służby. Strażacy pomogli ewakuować pasażerów pociągu do drugiego składu. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe przyczyny i okoliczności tego makabrycznego zajścia.

Potrzebujesz pomocy? Nie jesteś sam!

Jeżeli przeżywasz trudności i myślisz o odebraniu sobie życia lub chcesz pomóc osobie zagrożonej pamiętaj, że możesz skorzystać z bezpłatnych numerów pomocowych:

  • 800 70 2222 - CAŁODOBOWY - Centrum Wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym
  • 800 12 12 12 - CAŁODOBOWY - Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka
  • 116 111 - CAŁODOBOWY - Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży
  • 116 123 - CAŁODOBOWY - Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych
  • 112 - CAŁODOBOWY - Numer alarmowy w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia
Sonda
Czy samóbójstwa w Polsce to temat tabu?