Koszmar

Tragiczny wypadek na S7. Skuterzysta roztrzaskał się o barierki. Nie żyje

2023-03-19 17:03

Do koszmarnego wypadku doszło w niedzielne południe (19 marca) na trasie S7 w Palmirach w powiecie nowodworskich. Skuterzysta roztrzaskał się o barierki oddzielające jezdnie. Niestety, życia mężczyzny nie udało się uratować. Lekarz stwierdził jego zgon. Szczegółowe okoliczności tragicznego wypadku wyjaśnia policja.

Palmiry. Śmiertelny wypadek na S7

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło po godz. 12 w miejscowości Palmiry, w gminie Czosnów, na trasie S7 w kierunku Gdańska. Dokładnie na wysokości 340 kilometra. Informację o zdarzeniu potwierdził w rozmowie z „Super Expressem” sierż. sztab. Rafał Markiewicz z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca skutera marki Gilera z niewyjaśnionych przyczyn zjechał w kierunku pasa oddzielającego jezdnie i uderzył w barierki - przekazał policjant. - W wyniku tego zdarzenia kierowca skutera poniósł śmierć na miejscu - dodał.

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku

Szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku w Palmirach wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora. Funkcjonariusze ustalają również, kim był zmarły skuterzysta. Na razie nieznana jest jego tożsamość.

Jak podaje lokalny portal mazowsze24.info.pl, z relacji świadków tego tragicznego zdarzenia wynika, że kierujący skuterem mógł ścigać się z mercedesem, który jechał tuż obok niego.

Sonda
Czy potrafisz udzielić pierwszej pomocy przedmedycznej?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Tekst sponsorowany