Rodzina Krzyśka potrzebuje pomocy

i

Autor: Zrzutka.pl Rodzina Krzyśka potrzebuje pomocy

Straszna śmierć polskiego pilota

Lawina zabiła Krzyśka w Himalajach. W sieci trwa zbiórka dla rodziny tragicznie zmarłego pilota

2023-02-02 15:55

Krzysztof W. (43 l.) jest jedną z dwóch ofiar lawiny, jaka zeszła w Himalajach, w pobliżu miasta Gulmarg. Pilot linii lotniczych zginął razem z 45-letnim Adamem G. z Wrocławia. Krzysztof pozostawił żonę Justynę i osierocił dwoje dzieci - malutką Sonię i Bruna. W sieci rozpoczęła się zbiórka na rzecz jego bliskich.

Tragedia rozegrała się 1 lutego w Indiach. Lawina porwała turystów w narciarskim kurorcie Gulmarg znajdującym się w Kaszmirze. Śnieg porwał ponad 20 osób. W sieci pojawiło się dramatyczne nagranie z tego zdarzenia. Niestety, ofiarami śmiertelnymi tego zdarzenia jest dwóch Polaków. To 45-letni Adam G. z Wrocławia oraz 43-letni Krzysztof W. z Warszawy. Rodzina tego drugiego prosi o pomoc.

Lawina w Himalajach zabiła Krzysztofa. Pilot osierocił dwoje dzieci

Krzysztof był pilotem samolotów pasażerskich. Pracował w liniach Ryanair. Jak czytamy w zrzutce zorganizowanej dla jego rodziny, 43-latek pozostawił żonę Justynę i dwoje małych dzieci - Sonię i Bruna. - Rodzinie pozostały po nim cudowne wspomnienia, zdjęcia i filmy. Nadchodzące dni to dla nich przede wszystkim czas żałoby, pożegnania i ogromnych zmian w życiu. Niestety, potrzebują też bardzo przyziemnej, materialnej pomocy, żeby poradzić sobie z wyzwaniami nadchodzących miesięcy - czytamy na stronie zrzutka.pl. Przyjaciele rodziny apelują, aby wesprzeć finansowo będącą w żałobie żonę zmarłego pilota i jego dzieci. - Tak, by świat tej trójki nie musiał stawać na głowie jeszcze bardziej. By mogli w miarę możliwości zachować spokój swojej codzienności. Spokój tak potrzebny w czasie żałoby po stracie najbliższego człowieka - dodają organizatorzy zrzutki. Każdy, kto chce wspomóc zbiórkę na rzecz rodziny Krzysztofa, może to zrobić w tym miejscu.

Sonda
Czy wspierasz internetowe zbiórki?
Groby licealistów, których zabiła lawina i tragiczna śmierć TOPR-owców. Niezapomniani
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany