Wypadek!

Legionowo. Wypadek szkolnego autobusu. Roztrzaskał się o osobówkę i drzewo [AKTUALIZACJA]

2023-03-27 19:44

Dramatyczny wypadek pod Legionowem. W poniedziałek, 27 marca, popołudniu w miejscowości Wierzbica autobus z dziećmi roztrzaskał się o drzewo! Chwilę wcześniej zderzył się z osobowym renault. Na miejscu pracowały wszystkie służby: straż pożarna, policja i pogotowie ratunkowe. Jedno dziecko i kierowca trafili do szpitala. Policja podała nowe szczegóły.

Wypadek autobusu z dziećmi pod Legionowem. Są ranni

Do wypadku doszło około godziny 16. - Autobus przewoził 9 dzieci. Po zbadaniu wszystkich uczestników zdarzenia przez zespół ratownictwa medycznego jedno dziecko i kierowca samochodu osobowego zostali przewiezieni do szpitala na miejscu cały czas pracują służby – powiedział przed godz. 18 w rozmowie z "Super Expressem" Łukasz Szulborski ze straży pożarnej w Legionowie. Nie wiadomo na razie w jakim stanie są poszkodowani. Wypadek miał miejsce na trasie za Serockiem w stronę Pułtuska. Jeden z pasów jest zablokowany. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają przyczyny zdarzenia. Na razie nie znamy szczegółowych ustaleń.

Aktualizacja [godz. 19:40]

Znamy już wstępne przyczyny wypadku. Jak podaje policja kierujący renault scenic wymusił pierwszeństwo. - Wtedy doszło do zderzenia ,w wyniku którego autobus zjechał do rowu i uderzył w drzewo. 8-letnia dziewczynka odniosła obrażenia głowy. Była przytomna, jej stan badają lekarze - mówi w rozmowie z "Super Expressem" mł. asp. Agata Halicka z policji w Legionowie.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Nasi Partnerzy polecają