Leon skończył 20-lat! Wielkie świętowanie w stolicy

2021-02-06 14:00
Leon skończył 20-lat!
Autor: Warszawskie ZOO

Wieeelkie świętowanie miało miejsce w warszawskim ZOO. Największy mieszkaniec stolicy skończył właśnie 20 lat! Ważący niemal 6 ton słoń Leon z gracją pojawił się na imprezie urodzinowej, którą zorganizowali mu pracownicy ZOO. Jak na urodziny przystało, nie zabrakło tortu i licznych niespodzianek.

Słoń Leon skończył 20 lat!

Cóż to była ja impreza! W czwartek ulubieniec warszawiaków skończył 20 lat! Ten wyjątkowy dzień nie mógł upłynąć zwyczajnie. Pracownicy ZOO postanowili wyprawić słoniowi Leonowi prawdziwe przyjęcie-niespodziankę!

Wszystko było zapięte na ostatni guzik. Był bukiet czerwonych róż dla solenizanta, ogromny tort z siana, warzyw i owoców, pyszne przysmaki ukryte w miseczkach z otrębów, liście palmy, a także choinki. W ten wyjątkowy dzień nie zabrakło nawet deszczu z popcornu i baniek mydlanych! Całą imprezę dopełniły również ulubione piosenki Leona. Takich urodzin może mu pozazdrościć niejeden 20-latek!

Słoń Leon

Impreza była wielka, bo i solenizant nie jest taki mały. Leon waży 5800 kg, ale to nie przeszkodziło mu wejść dostojnie i z gracją na przyjęcie. Jego gabaryty nie powinny jednak nikogo dziwić. Jego ojcem jest największy samiec w Europie! Do warszawskiego ZOO Leon trafił jako 2-letnie słoniątko w 11 lipca 2003 roku. Przyjechał prosto z Izraela i od razu skradł serca warszawiakom. Ci przez cały dzień słali mu najserdeczniejsze życzenia, za pośrednictwem mediów społecznościowych ogrodu zoologicznego. "Leon, życzymy Ci żebyś był zdrowy i wesoły" napisała mieszkanka Warszawy. "Zdrówka i smakołyków życzę" skomentowała inna. 

Tak mieszka prezydent Duda
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE