Taśma policyjna

i

Autor: Materiały prasowe policji Zdj. ilustracyjne.

Groza!

Makabra w Ostrowi Mazowieckiej! Zwłoki 55-latka w mieszkaniu. „Miał liczne rany kłute”

2022-12-28 13:19

Koszmarne odkrycie w Ostrowi Mazowieckiej! W mieszkaniu leżały zwłoki! Potwornego znaleziska dokonał właściciel, który wynajmował nieruchomość 55-letniemu Ukraińcowi. Najemca leżał martwy z licznymi ranami kłutymi. Na miejscu pracował prokurator, a policja prowadzi gorączkowe poszukiwania sprawcy mordu. Jak do tego doszło?

Ostrów Mazowiecka. Szokujące odkrycie. Zwłoki z licznymi ranami kłutymi

O szokującym odkryciu informuje prokuratura. - W dniu wczorajszym to jest 27 grudnia br. w godzinach popołudniowych w Ostrowi Mazowieckiej zostały ujawnione zwłoki mężczyzny w wieku 55 lat. Ujawnił je właściciel mieszkania, od którego mężczyzna wynajmował to mieszkanie. Na miejscu zdarzenia przeprowadziliśmy w czynności związane z oględzinami miejsca ujawnienia zwłok oraz oględzinami ciała denata. Oględziny zewnętrzne zwłok przeprowadził prokurator w obecności biegłego lekarza. Podczas oględzin biegły wskazał, że zgon nastąpił prawdopodobnie w przedziale czasowym od 24 do 48 godzin przed znalezieniem zwłok. Nadto stwierdził na ciele denata liczne rany kłute umiejscowione na plecach i klatce piersiowej - mówi w rozmowie z „Super Expressem” prok. Elżbieta Edyta Łukasiewicz rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce.

Tragedia wstrząsnęła mieszkańcami. Co wiadomo o zamordowanym mieszkańcu? - Jak ustaliliśmy ofiarą jest 55-letni obywatel Ukrainy. Mieszkał i pracował na terenie Ostrowi Mazowieckiej prawdopodobnie od 2019 roku. Mieszkanie, które wynajmował od właściciela było czyste i zadbane. Drzwi do mieszkania były zamknięte na klucz – informuje prok. Łukaszewicz. I dodaje: - „ Aktualnie podejmujemy intensywne czynności mające na celu ustalenie sprawcy lub sprawców zabójstwa. Ustalamy termin przeprowadzenia sekcji zwłok.”

Sonda
Jaka kara powinna być za morderstwo?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany