Matka zgłosiła zaginięcie syna. 36-latek spadł ze skarpy i nie wiedział jak wrócić do domu!

i

Autor: shutterstock

POMOGLI STRAŻNICY

Matka zgłosiła zaginięcie syna. 36-latek spadł ze skarpy i nie wiedział jak wrócić do domu!

2023-02-22 19:34

Przerażające zgłoszenie otrzymali strażnicy miejscy. Matka zadzwoniła pod numer alarmowy i przekazała im, że jej 36-letni syn, który cierpi na depresję, wyszedł z domu i zniknął. Mundurowi natychmiast rozpoczęli poszukiwania zaginionego. Odnaleziono go zaledwie godzinę po telefonie do strażników miejskich. Mężczyzna był cały w błocie! Co mu się przydarzyło podczas tego czasu? Coś strasznego!

Warszawa. Poszukiwania 36-letniego mężczyzny zakończyły się sukcesem

Strażnicy miejscy musieli zainterweniować w sprawie zaginionego mężczyzny. Matka 36-latka zadzwoniła pod numer alarmowy i stwierdziła, że jej syn zaginął.

Zgłaszająca zaginięcie matka poinformowała funkcjonariuszy, że jej syn cierpi na depresję. Bała się, że może on próbować targnąć się na swoje życie. Patrol ruszył na poszukiwania, mając rysopis mężczyzny i informacje dotyczące jego ubioru – przekazał referat stołecznej straży miejskiej.

Funkcjonariusze zaczęli kontrolować i okoliczne uliczki oraz odludne miejsca w pobliżu zamieszkania zgłaszającej kobiety. Z każdą minutą strażnicy rozszerzali poszukiwania o kolejne rejony.

Zaledwie godzinę po wypłynięciu informacji o zaginięciu mężczyzny, funkcjonariusze zauważyli w alei Krakowskiej poszukiwanego z psem. Wygląd opiekuna czworonoga odpowiadał temu, podanemu przez zrozpaczoną matkę. Mężczyzna sprawiał wrażenie zagubionego, a jego odzież była ubłocona. Strażnicy wylegitymowali go.

Okazało się, że to on był poszukiwaną osobą! Oświadczył mundurowym, że spadł ze skarpy, a podczas próby wejścia na górę zgubił telefon. Gdy wreszcie mógł kontynuować spacer, stracił orientację w terenie. Nie wiedział gdzie jest, nie miał telefonu, więc bezradnie kręcił się po okolicy.

Strażnicy zaprosili go do radiowozu i odwieźli do domu.

Sonda
Czy straż miejska jest potrzebna?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają