Metro na Wolę: Zamykają Płocką, rusza budowa kolejnej stacji

2017-03-30 21:15
Nowa organizacja ruchu
Autor: UM Warszawa Nowa organizacja ruchu

Budowa metra wre, a drogowcy zamykają kolejne ulice. Od 8 kwietnia nie pojedziemy ulicą Płocką. Wykonawca metra w rejonie ulicy rozpoczyna budowę kolejnej stacji.

Dotychczas budowa zajmowała fragment ul. Wolskiej przy skrzyżowaniu z Płocką oraz tereny zielone na ul. Płockiej. Teraz wykonawca otworzy zamkniętą jezdnię ul. Wolskiej, a plac budowy zajmie ul. Płocką.

Arteria zostanie zamknięta na odcinku pomiędzy Wolską a Ludwiki. Dojazd do posesji przy ul. Płockiej 13, 15 i 17 będzie nadal od strony ul. Ludwiki, tymczasową dwukierunkową jezdnią od ul. Płockiej 11 do Płockiej 17. To rozwiązanie umożliwi mieszkańcom dojazdy do ich domów. Ta jezdnia nie będzie miała połączenia z ul. Wolską. Dodatkowo na ul. Kasprzaka (w kierunku centrum) zostanie wytyczony pas ruchu do skrętu w lewo w ul. Skierniewicką.

Zmienią się trasy linii 103, 136, N45, N95 - objazd zostanie wytyczony ul. Skierniewicką.

Nowa organizacja ruchu
Autor: UM Warszawa Nowa organizacja ruchu
Nowa organizacja ruchu
Autor: UM Warszawa Nowa organizacja ruchu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE