Mława. Naćpany kierowca potrącił 16-latkę? Dziewczyna przechodziła przez jezdnię w dozwolonym miejscu!

i

Autor: POLICJA Mława. Naćpany kierowca potrącił 16-latkę? Dziewczyna przechodziła przez jezdnię w dozwolonym miejscu!

WYPADEK NA PRZEJŚCIU

Mława. Naćpany kierowca potrącił 16-latkę? Dziewczyna przechodziła przez jezdnię w dozwolonym miejscu!

2023-01-19 15:11

Do tego dramatycznego wypadku doszło we wtorek, 17 stycznia, w okolicach godziny 16. Przez przejście dla pieszych przy ul. Sienkiewicza przechodziła 16-latka. W dziewczynę wjechał kierujący osobówką 42-letni obywatel Bangladeszu. Nastolatka została przetransportowana do szpitala.

Mława. 42-letni obywatel Bangladeszu potrącił nastolatkę

W pobliżu kortów tenisowych przy ul. Sienkiewicza w Mławie doszło do przerażającego wypadku. 42-letni obywatel Bangladeszu podróżował swoim nissanem. Nie zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, którym przechodziła nastoletnia dziewczyna. Mężczyzna huknął w 16-latkę. Na miejsce przyjechali ratownicy medyczni, którzy zadecydowali o przewiezieniu kobiety do szpitala w Ciechanowie.

Kierowca nie był pod wpływem alkoholu. Wstępny test na obecność narkotyków w organizmie, okazał się pozytywny. Od kierującego pobrano krew do badania laboratoryjnego. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie a jego samochód odholowany. Trwają szczegółowe ustalenia, postępowanie prowadzi mławska komenda Policji – przekazała w rozmowie z „Super Expressem” asp. szt. Anna Pawłowska z mławskiej policji.

Nadal oczekujemy na wyniki badań laboratoryjnych, by potwierdzić pod wpływem jakich środków był zatrzymany 42-latek – dodała policjantka z Mławy.

Jak się okazało, obrażenia potrąconej 16-latki nie były na tyle poważne i dziewczyna opuściła szpital.

Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?
Nasi Partnerzy polecają