Multimedialny Park Fontann: Będzie dodatkowy pokaz widowiska "Wars i Sawa"

2019-08-13 11:51 AGO

Widowisko "Wars i Sawa", które jest przedstawiane w Multimedialnym Parku Fontann skradło serca mieszkańców stolicy! Romantyczna legenda o powstaniu Warszawy zostanie pokazana więcej razy, niż zaplanowano! 15 sierpnia odbędzie się dodatkowy pokaz.

"Wars i Sawa" to połączenie obrazu, wody, muzyki i świateł! Inspiracją do powstania widowiska była legenda o Warsie i Sawie. Do spektaklu została przygotowana nowoczesna wizualizacja wyświetlana laserami na kurtynie wodnej oraz choreografia fontann ze specjalnie na tę okazję skomponowaną muzyką z utworem finałowym „Pieśń Syreny”.

Multimedialny Park Fontann

Sezon w Multimedialnym Parku Fontann, gdzie odbywa się spektakl rozpoczął się w maju. Widowisko "Wars i Sawa" będzie można oglądać do 28 września o różnych porach (21.30, 21.00 lub 20.30). Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

15 sierpnia o godzinie 21.00 odbędzie się dodatkowy pokaz, który nie został umieszczony w początkowym grafiku. 

Na specjalne życzenie warszawiaków, w najbliższy czwartek odbędzie się dodatkowy pokaz naszego multimedialnego show. Zapraszamy na spektakularne połączenie obrazu, wody, muzyki i świateł - czytamy na stronie Multimedialnego Parku Fontann. 

Czytaj także: Samochód wjechał w fontannę, ale pokazy zostają [Multimedialny Park Fontann 2019]

Multimedialny Park Fontann znajduje się na Podzamczu na Skwerze 1 Dywizji Pancernej WP pomiędzy ulicami Boleść, Wybrzeże Gdańskie, Sanguszki i Rybaki na Nowym Mieście.
Szczegóły dotyczące wydarzenia znajdziesz >>>TUTAJ<<<