Na boisko szkolne 14-latek przyszedł z maczetą! Zaatakował kolegę i uciekł

i

Autor: ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE, FOT. SHUTTERTOCK Na boisko szkolne 14-latek przyszedł z maczetą! Zaatakował kolegę i uciekł

Straszne

Na boisko szkolne 14-latek przyszedł z maczetą! Zaatakował kolegę i uciekł

2023-08-25 8:15

W głowie się nie mieści! 14-latek przyszedł na boisko szkolne z maczetą i zaatakował kolegę! Ranny chłopiec trafił do szpitala. Na poszukiwanie młodocianego agresora ruszyli policjanci. Gdy zatrzymali 14-latka, okazało się, że oprócz maczety miał przy sobie również marihuanę, kastet i inne niebezpieczne przedmioty.

Warszawa, Wola. 14-latek z maczetą na boisku szkolnym

Było po godz. 14, gdy policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z Woli otrzymali zgłoszenie w sprawie zranionego w rękę chłopca. Na miejscu mundurowi ustalili okoliczności zdarzenia i wezwali karetkę pogotowia, która zabrała rannego chłopca do szpitala. Szczegóły zdarzenia mrożą krew w żyłach. - Ze wstępnych okoliczności wynikało, że na boisko szkolne przyszedł 14-latek, który przywitał się z chłopcem i zaraz po tym zranił go maczetą w przedramię, po tym uciekł - przekazała nadkom. Marta Sulowska z wolskiej policji.

Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania nieletniego agresora i ustalili świadków zdarzenia. Chwilę później 14-latek był już w rękach policji. - Nieletni miał przy sobie nie tylko maczetę, ale także marihuanę, nóż, kastet i inne przedmioty. Na tym etapie prowadzonych czynności nieletniemu został określony czyn karalny dotyczący posiadania środków odurzających oraz posiadania przedmiotów niebezpiecznych w miejscu publicznym, chodzi o maczetę i kastet - poinformowała nadkom. Sulowska.

Nastolatek wylądował w ośrodku wychowawczym

W sprawie uszkodzenia ciała policjanci przyjęli zawiadomienie o przestępstwie. Cały zgromadzony materiał dowodowy został przekazany do sądu rodzinnego i nieletnich. Ten po rozpatrzeniu całości materiału wydał postawienie o umieszczeniu 14-latka w młodzieżowym ośrodku wychowawczym.

Sonda
Czy wśród polskiej młodzieży rośnie agresja?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany