NAJGORSZY współlokator na świecie. NIE UWIERZYSZ jak misterny plan przygotował

2021-01-18 9:11 Norbert Amlicki
mieszkanie na wynajem
Autor: gettyimages

Wynajem pokoju wiąże się z tym, że nie wiemy na jakiego lokatora trafimy. Ten mężczyzna ewidentnie nie miał szczęścia do współlokatora. Szemrany typ przygotował plan, żeby dobrać się do sprzętu fotograficznego "kolegi". Historia nie zakończyła się szczęśliwie.

Wynajmując pokój z innymi, nieznanymi współlokatorami nie można czuć się bezpiecznie. Łazienka i kuchnia to miejsca wspólne, w których mamy swoje szafki i trzymamy tam trzymamy różne produkty, do których mają dostęp nieuprawnieni do tego. Ten mężczyzna myślał, że chociaż po zakluczeniu drzwi od pokoju, jego rzeczy będą bezpieczne - mylił się.

Plan (nie)doskonały

Kiedy mężczyzna wyjechał na święta, był spokojny, że niczego nie zostawił na wierzchu. Może i tak, ale jak bardzo się zdziwił, gdy wrócił i zobaczył, że zniknął jego aparat, obiektywy i pieniądze. Sprawę zgłosił na policję. Co było dalej?

Złodziej rowerów grasuje po Pradze-Północ

- Bardzo szybko wyszło na jaw, że za kradzieżą z włamaniem stoi 32-letni znajomy pokrzywdzonego, który dorobił sobie klucz do jego pokoju. Mężczyzna, aparat i obiektywy zastawił w lombardzie. Na szczęście pokrzywdzonemu udało się odzyskać skradzione mienie. 32-latek został zatrzymany. Mężczyzna w komisariacie na Żoliborzu usłyszał zarzuty za kradzież z włamaniem. Teraz grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności - informuje nadkom. Elwira Kozłowska, oficer prasowy żoliborskiej policji.