Nastolatek z zębami rzucił się na ochroniarza. Wcześniej ukradł maszynkę do golenia i próbował uciekać

i

Autor: Shutterstock; Policja

CO TAM SIĘ WYDARZYŁO?!

Nastolatek z zębami rzucił się na ochroniarza. Wcześniej ukradł maszynkę do golenia i próbował uciekać

2023-06-22 21:56

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież. Ze wstępnych informacji wynika, że sprawca ukradł maszynkę do golenia i wyszedł ze sklepu nie płacąc za nią. Na tę sytuację zareagował pracownik ochrony, który wybiegł za nastolatkiem. Ochroniarz złapał uciekiniera. 18-latek zaczął się szarpać z mężczyzną i ugryzł go.

Warszawa, Wola. Ugryzł ochroniarza i próbował uciekać!

Policjanci zatrzymali 18-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież. Wszystko zaczęło się od tego, że mężczyzna ukradł w sklepie maszynkę do golenia o wartości ponad 200 złotych i szybkim krokiem wyszedł ze sklepu.

Wybiegł za nim pracownik ochrony. Wtedy pomiędzy mężczyznami doszło do szarpaniny. Napastnik odpychał ochroniarza, w końcu go ugryzł. Pracownik ochrony nie dał za wygraną, ujął mężczyznę i wraz z przechodniem poinformowali policjantów o tym, co się wydarzyło – poinformowała nadkom. Marta Sulowska z wolskiej policji.

Po zatrzymaniu, okazało się, że mężczyzna ma na sumieniu dwie inne kradzieże i był już wcześniej notowany. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzuty kradzieży rozbójniczej i kradzieży.

Na wniosek prokuratora sąd zastosował tymczasowe aresztowanie na okres trzech miesięcy wobec podejrzanego. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Sonda
Czy uważasz, że polska policja działa skutecznie?