Potworna śmierć

Ciężarówka zmiażdżyła kobietę na pasach w Warszawie. Fatalny wypadek, śmierć na miejscu

2023-06-13 10:02

Dramatyczny wypadek na Woli. Ciężarówka potrąciła kobietę przechodzącą przez pasy przy rondzie Lubomirskiego. Niestety, życia poszkodowanej nie udało się uratować. Zginęła na miejscu. Policja wyjaśnia szczegółowe przyczyny i okoliczności tej rozrywającej serce tragedii.

Wypadek śmiertelny na Woli. Nie żyje kobieta

Informację o tragicznym w skutkach wypadku na ul. Wolskiej potwierdziła stołeczna policja. - Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy o godz. 8:22. Jest to wypadek ze skutkiem śmiertelnym - przekazał nam sierż. Jacek Wiśniewski z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji. Jak dodał, na miejscu pracują służby.

Na miejscu wypadku był nasz reporter. Z jego relacji wynika, że ofiarą jest 89-letnia kobieta, która przechodząc przez pasy została potrącona przez samochód ciężarowy. Niestety, życia pieszej nie udało się uratować.

Obecni na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają szczegółowe przyczyny i okoliczności tragedii, do której doszło na oznaczonym przejściu dla pieszych z sygnalizacją świetlną.

Wypadek na Woli. Są utrudnienia

Poranny wypadek przy ul. Wolskiej spowodował niemałe utrudnienia dla kierowców. Jak przekazał nasz reporter, dwa pasy ruchu na ul. Wolskiej w kierunku centrum są zablokowane.

Sonda
Czy piesi mogą czuć się bezpiecznie na ulicach Warszawy?
Listen on Spreaker.