Nieprzytomne dziecko leżało na chodniku. Był na granicy życia i śmierci! W szpitalu lekarze złapali się za głowę

i

Autor: zdjęcie ilustracyjne/Shutterstock

KOSZMAR

Nieprzytomne dziecko leżało na chodniku. Było na granicy życia i śmierci! W szpitalu lekarze złapali się za głowę

2023-08-15 11:11

Leżał na chodniku i nie dawał oznak życia. Ewidentnie potrzebował pomocy medycznej. Taka została mu zapewniona, jednak… to, dlaczego w takim stanie się znalazł, przeraziło nawet lekarzy w szpitalu. 14-latek, którego znaleziono w Gostyninie, na obrzeżach miasta, był na granicy życia i śmierci. Kiedy wyszło na jaw to, co mu jest, wszyscy złapali się za głowę.

Gostynin. 14-latek leżał na chodniku. Potrzebował pomocy medycznej

Sytuacja miała miejsce w sobotę, 12 sierpnia. Idący chodnikiem 14-letni chłopak przy ul. Zamkowej w Gostyninie nagle się przewrócił i stracił przytomność. O akcji ratowniczej jako pierwsi poinformowali dziennikarze portalu „gostynin24.pl”.

Leżącego na chodniku chłopaka odnaleźli policjanci. Nie mieli wątpliwości, że dziecko potrzebuje natychmiastowej pomocy medycznej. Na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego, który przetransportował chłopaka do szpitala.

Jak się okazało po pierwszych badaniach, 14-latek był kompletnie pijany. W jego organizmie, jak twierdzą dziennikarze „gostynin24.pl” stwierdzono ponad 3 promile alkoholu.

Funkcjonariusze spróbują wyjaśnić, w jaki sposób 14-latek doprowadził się do takiego stanu i co więcej, skąd miał dostęp do alkoholu. Nastolatek za swoje nieodpowiedzialne zachowanie będzie odpowiadał przed sądem rodzinnym.

Sonda
Czy zdarzyło ci się pozostawić dziecko bez opieki?
Listen on Spreaker.