Nieustająca impreza z Eska Summer City: Sprawdź, gdzie będziemy! [GALERIA]

2019-08-02 11:27 PRA
Eska Summer City 2019
Autor: Eska Summer City 2019 Eska Summer City 2019

Wakacje dopiero na półmetku, więc nieustająca impreza z Eska Summer City wciąż trwa! Kasia Węsierska i Michał Hanczak niczym szalone iskierki przemieszczają się po Warszawie i okolicy rozdając eskowe gadżety i niezwykłe prezenty. Bądźcie czujni, rozglądajcie się wokół siebie i łapcie każdą chwilę!

Jeżeli jeszcze tak się zdarzyło, że nie spotkaliście ekipy Eska Summer City - choć szczerze w to wątpię - to dzisiaj macie kolejną okazję. Już od 15:00 warto szukać nas na Chmielnej, bo tam właśnie będzie grasował Michał Hanczak. I zapewniamy, że nie będzie grasował bezkarnie - każdego, kto go spotka obdaruje Super Prezentem! Warto więc zapolować!

A jeśli komuś się nie uda, ma jeszcze drugą szansę: wiemy całkiem na pewno, że Hany z ekipą wybierają się na Festiwal Lodów na Placu Bankowym! Można więc też tam zajrzeć, by przechwycić eskowe gadżety.

W sobotę stery przejmuje Kasia Węsierska i od 16:00 wraz z ekipą Eska Summer City będzie w Parku Rozrywki Julinek. A ponieważ w Julinku zapowiadają Weekend z tańcem, impreza na pewno się rozkręci! Natomiast w niedzielę powraca Hany: od 12 wypatrujcie go w Warszawie. Bądźcie czujni!