Nowa książka o Ogrodach Wilanowskich

2016-09-23 22:17
Ogrody Wilanowskie są piękne o każdej porze roku.
Autor: Robert Biskupski Ogrody Wilanowskie są piękne o każdej porze roku.

W książce „Ogrody Wilanowskie. 12 pełnych przygód spacerów” znalazły się pomysły na spędzenie czasu z w ogrodach, wiedza przyrodnicza i historyczna, zadania do wykonania, zagadki i inne atrakcje.

Książka „Ogrody Wilanowskie. 12 pełnych przygód spacerów” to opracowana specjalnie dla młodych miłośników przyrody propozycja wypraw do parku przy pałacu w Wilanowie, które można odbyć w kolejnych miesiącach roku. Znaleźć w niej można wiele przyrodniczych ciekawostek, opisów roślin i zwierząt. Są przeplatane poradami i zadaniami do wykonania.

„Tylko kiedy najlepiej wybrać się do Wilanowa? Może wiosną, gdy ptaki wracają z zimowisk, a w parku zakwita biało-żółty łan zawilców? Albo latem, gdy nad jeziorem latają bajecznie kolorowe ważki? Może jesienią, gdy czerwienią się klony i złocą graby? A może jednak zimą, gdy po zamarzniętym jeziorze do parku przychodzą sarny? W ogrodach wilanowskich zawsze dzieje się coś ciekawego” - zachęcają władze pałacu.

Książka w sklepie internetowym Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie kosztuje 20 zł.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE