Straszliwa przepowiednia jasnowidza Jackowskiego dla Polski. To już wkrótce się wydarzy

2020-05-30 12:55 Izabela Kraj
Jasnowidz Jackowski
Autor: Screen You Tube

Jasnowidz Krzysztof Jackowski mówi, że postawienie prezydenta Warszawy zamiast Małgorzaty Kidawy-Błońskiej "to prezent”. Od kogo dla kogo? W jego wizji Trzaskowski może stać się powodem niewyobrażalnych zmian! Przeczuwa też, że „W rządzie nastąpią jakieś poważne perturbacje. Rząd wtedy może wprowadzić jakiś stan, żeby ograniczyć nam prawa...” Jasnowidz z Człuchowa, znany ze swoich – trafnych wielokrotnie – przeczuć związanych z poszukiwaniami zaginionych ofiar, co raz częściej niepokoi swoimi wizjami dotyczącymi bieżącej sytuacji Warszawy, Polski i Europy.

Jasnowidz z Człuchowa, znany ze swoich – trafnych wielokrotnie – przeczuć związanych z poszukiwaniami zaginionych ofiar, co raz częściej niepokoi swoimi wizjami dotyczącymi bieżącej sytuacji Warszawy, Polski i Europy.

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski ostro namiesza w polityce! Tak - być może – można odczytywać najnowsze przeczucia jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego, który regularnie dzieli się ze swoimi fanami wizjami, jakie tkwią w jego głowie.

Ostatnio głośno było o słowach Krzysztofa Jackowskiego na temat kobiety, która odmieni karierę polityczną prezydenta Warszawy. Jasnowidz mówił dla „Super Expressu”, że przeczuwa, iż kobieta, która stanie u jego boku, odmieni jego wizerunek. Dziś, gdy wiemy, że Rafał Trzaskowski zastąpił Kidawę-Błońską w walce o prezydenturę kraju, łatwo już tamte słowa zinterpretować.

Jak się okazuje, Jackowski przewidział też, że „jakiś mężczyzna będzie powodem smutku Małgorzaty Kidawy-Błońskiej” i nie dotrwa ona do wyborów jako kandydatka na prezydenta. - Rzeczywiście tak mówiłem długi czas temu, gdy Kidawa-Bońska zaczynała kampanię – przyznaje Krzysztof Jackowski.

Teraz jego najnowsze wizje, związane z dalszymi losami Trzaskowskiego i rządu PiS naprawdę budzą dreszcze.

Jasnowidz  Jackowski
Autor: Screen jasnowidz Jackowski You Tube

„Odczuwam dziwną rzecz, ona mnie niepokoi. Cały czas nachodzi mnie to bardzo silne przeczucie. Ten rząd nie dotrwa do końca swojej kadencji. Nie umiem powiedzieć dlaczego, ale dojdzie do przedwczesnych wyborów.” - ocenia Jackowski i wieszczy wielki kryzys. Czy może on być związany z tym, że Rafał Trzaskowski wygra wybory prezydenckie i będzie stopował inicjatywy rządu PiS? Może tak być. „To zacznie się już latem” - sugeruje jasnowidz. A latem przecież planowane są wybory prezydenckie.

Jackowski idzie jednak dalej, przedstawiając ten polityczny dreszczowiec, którego powodem mógłby być obecny prezydent Warszawy.

„W tym rządzie nastąpią jakieś poważne perturbacje… Ten rząd prawdopodobnie poda się do dymisji. Powód będzie zagrany, przygotowany i po tym ten rząd się ewakuuje. Sytuacja w naszym kraju będzie fatalna, gdy rząd to zrobi. Rząd wtedy może wprowadzić jakiś stan, żeby ograniczyć nam prawa. Powstanie dziwne zarządzanie naszym krajem. Jakieś krótkookresowe… Może to mieć jawne swoje macki spoza Polski” - oto budząca grozę wizja czegoś, co ma się zacząć latem.

- Wiem, że mówię rzeczy nieprawdopodobne, ale tak czuję. Nie wiem, czy to się zdarzy w tym roku albo w następnym… To bardzo ważny i niedobry moment dla Polski byłby… Jakiś przemyślany demontaż...

Zastanawia się też, czy czy Koalicja Obywatelska nie zrobiła komuś "prezentu" wystawiając Rafała Trzaskowskiego.

PRZECZYTAJ TEŻ NAJNOWSZE SONDAŻE TRZASKOWSKI-DUDA

Duda opublikował zdjęcia z młodości. W szortach i białych skarpetach

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

KUPUJ SUPER EXPRESS BEZ WYCHODZENIA Z DOMU KLIKNIJ TUTAJ