Ogromna awaria u Kaczyńskiego. Służby natychmiast ruszyły do akcji [GALERIA]

2020-11-03 21:25
Ogromna awaria pod domem prezesa Kaczyńskiego
Autor: Amadeusz Calik Ogromna awaria pod domem prezesa Kaczyńskiego

Ależ pech! Na ul. Mickiewicza na Żoliborzu doszło do awarii wodociągów. Tuż pod domem Jarosława Kaczyńskiego błyskawicznie pojawiły się służby. Prezes PiS nie będzie więc długo narzekał na niedogodności.

Tuż pod domem prezesa Prawa i Sprawiedliwości doszło do awarii wodociągów. Według relacji świadków usterka była na tyle poważna, że woda strumieniami płynęła ul. Mickiewicza. Zostawiła po sobie ogromne kałuże. Na miejscu szybko pojawili się pracownicy wodociągów, a koparka od razu ruszyła do pracy. Przez kilka godzin Jarosław Kaczyński i mieszkańcy ul. Mickiewicza zostali pozbawieni wody. 

PILNE: Trzaskowski WYRZUCIŁ Rabieja. Wiceprezydent Warszawy zdymisjonowany!

Zawiadomienie o braku wody zawisło na skrzynce pocztowej prezesa PiS. Kaczyński nie będzie z pewnością zbyt długo narzekał na niedogodności. Na Żoliborz podstawiony został beczkowóz, z którego mieszkańcy mogą pobierać wodę. Prezes nie zdecydował się jednak z niego skorzystać. 

Plakat Narodowy. "Będzie dobrze" Adama Federa, odc. 147
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE