Wielka awaria u Kaczyńskiego. Pod dom prezesa podjechała koparka [NOWE FAKTY]

2020-11-04 9:01
Wielka awaria u Kaczyńskiego. Pod dom prezesa podjechała koparka
Autor: Amadeusz Calik koparka pod domem Jarosława Kaczyńskiego

We wtorkowy wieczór prezes Jarosław Kaczyński nie mógł położyć się spokojnie spać. Tuż pod jego domem na Żoliborzu doszło do awarii wodociągowej. Ulicę zalała woda, a na miejscu błyskawicznie pojawiły się służby. Głośna praca koparki nie zapowiadała spokojnego wieczoru. Na szczęście awarię udało się sprawnie opanować.

Woda zalała ulicę Adama Mickiewicza

Do poważnej awarii wodociągowej doszło we wtorek wieczorem na Żoliborzu. Pech chciał, że stało się to tuż pod domem prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Na miejsce niezwłocznie przybyli pracownicy służb, a na skrzynce pocztowej Jarosława Kaczyńskiego oraz innych mieszkańców ul. Adama Mickiewicza zawisło powiadomienie o braku wody. "MPWIK uprzejmie informuje, że od godziny 18 z powodu awarii sieci wodociągowej zostanie wstrzymany dopływ wody do czasu zakończenia naprawy" mógł przeczytać prezes PiS i jego sąsiedzi.

Usterka naprawiona

Mieszkańcy Żoliborza nie mogli długo narzekać na brak wody. Na ulicy pojawiły się beczkowozy, a naprawa awarii nie trwała długo. - Awaria została naprawiona już wczoraj około godziny 20:50 - poinformował nas w środę rano Marek Smółka, rzecznik prasowy MPWiK.

Plakat Narodowy. "Będzie dobrze" Adama Federa, odc. 147
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE