Padła na ziemię, zaczęła tracić oddech. Dramatyczna akcja strażników miejskich na Bielanach

i

Autor: Shutterstock Padła na ziemię, zaczęła tracić oddech. Dramatyczna akcja strażników miejskich na Bielanach

Dramat!

Padła na ziemię, zaczęła tracić oddech. Dramatyczna akcja strażników miejskich na Bielanach

2022-12-08 16:52

W środę (7 grudnia) do strażników miejskich patrolujących ul. Szegedyńską na Bielanach podeszli zdenerwowani ludzie. Powiedzieli funkcjonariuszom, że ich 60-letnia koleżanka nagle źle się poczuła. Miała duże problemy z oddychaniem i ledwo stała na nogach. Gdy czekali na wezwaną karetkę, jej serce przestało bić. Rozpoczęła się dramatyczna walka o ludzkie życie.

Warszawa. Reanimacja na ulicy. Strażnicy miejscy w akcji

Strażnicy miejscy patrolujący tego dnia osiedle nie przypuszczali, że za chwilę będą ratowali ludzkie życie. - Kobieta była podtrzymywana przez przechodniów, ponieważ nie miała sił, by samodzielnie stać. Miała też duże problemy z oddychaniem. Funkcjonariusze wezwali karetkę. W trakcie oczekiwania na jej przyjazd chora zaczęła bełkotać i sinieć na twarzy, a po chwili osunęła się na ziemię – informuje Jerzy Jabraszko, oficer prasowy Straży Miejskiej w Warszawie.

Strażnicy ułożyli kobietę w pozycji bocznej ustalonej. Gdy przestała oddychać rozpoczęli reanimację. - Przyjechało pogotowie ratunkowe, funkcjonariusze pomogli przetransportować chorą do karetki. Została przewieziona do pobliskiego szpitala. Gdyby nie błyskawiczna reakcja strażników miejskich i przechodniów, zdarzenie mogło się skończyć tragicznie – tłumaczy Jabraszko. Z informacji strażnikow wynika, że kobiecie udało się uratować życie.

Sonda
Czy masz zaufanie do Straży Miejskiej?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany