Kebab z automatu

i

Autor: Facebook.com/szymon.skrzypiec.1 Kebab z automatu

Pierwszy automat z kebabami. Stworzyli go studenci PW

2017-11-22 11:31

Prace nad projektem trwały dwa lata. W końcu się udało: na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej stanęła pierwsza w Polsce (i prawdopodobnie na świecie) maszyna sprzedająca ciepłe kebaby. Wokół automatu stale kłębią się tłumy głodnych studentów. I nie tylko ich.

Wynalazek studentów Politechniki Warszawskiej cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród studentów, jak i dziennikarzy.  Trudno się temu dziwić, biorąc pod uwagę innowacyjność projektu Kebs&GO. Jak to działa? Kebaby są przygotowywane dwa razy dziennie w stacjonarnej restauracji. W automacie przechowywane są w warunkach chłodniczych. Podgrzewany jest dopiero po złożeniu zamówienia. Proces przygotowania to około 4 minuty.

Na razie dostępne są cztery konfiguracje produktu. Klienci automatu mają do wyboru dwa rodzaje mięsa (wołowe i drobiowe) i sosów (łagodny i mieszany z dodatkiem ostrego). Pomysłodawca projektu twierdzi, że wersja wegańska to tylko kwestia czasu. Kebab kosztuje 10 zł.

CZYTAJ TEŻ: Warszawa: Gdzie zjeść w nocy? [PRZEGLĄD]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE