Pilne! Zaginął funkcjonariusz Straży Granicznej. Trwają poszukiwania

i

Autor: Tadeusz Mróz; KRP III

Wyszedł z domu i nie wrócił

Pilne! Zaginął Karol Zysk, funkcjonariusz Straży Granicznej. Trwają poszukiwania

2023-04-25 8:13

Wszystkie służby postawione na nogi. Trwają poszukiwania funkcjonariusza Straży Granicznej, który w sobotę, 22 kwietnia, wyszedł z domu i do tej pory nie wrócił. Karol Zysk ma 38 lat i po raz ostatni widziany był przy ul. Astronautów we Włochach. Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach zaginionego mężczyzny.

Zaginął funkcjonariusz Straży Granicznej

W poniedziałek, 24 kwietnia, Komenda Policji we Włochach poinformowała o zaginięciu 38-letniego funkcjonariusza Straży Granicznej. Karol Zysk wyszedł z domu około godz. 19:30 w sobotę, 22 kwietnia, i do tej pory nie wrócił. Nie skontaktował się również z najbliższymi.

Jak poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych Zarząd Oddziałowy NSZZ FSG przy Nadwiślańskim Oddziale Straży Granicznej, zaginiony Karol Zysk nie posiada przy sobie telefonu oraz dokumentów pozwalających na jego identyfikację.

W poniedziałek (24 kwietnia) policjanci oraz strażacy prowadzili poszukiwania mężczyzny w okolicy ul. Wirażowej oraz fortu "Zbarż". Za pomocą psów tropiących, łódek, sonarów, dronów z termowizją przeczesywali okolicę w poszukiwaniu zaginionego 38-latka.

Rysopis zaginionego mężczyzny

  • wzrost: około 178 cm
  • sylwetka: szczupła
  • włosy: krótkie, ciemne

Zaginiony Karol Zysk ostatni raz ubrany był w bluzę z kapturem koloru zielono-niebieskiego, spodnie jeansowe oraz buty sportowe.

Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

Policjanci proszą o przekazywanie informacji, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionego 38-latka.

- Wszelkie informacje dotyczące zaginionego i jego obecnego miejsca pobytu prosimy kierować do funkcjonariuszy ochockiej komendy na całodobowy numer telefonu 47 723-93-50. Informacje można także przesyłać na adres e-mail: [email protected] – poinformował sierż. szt. Jakub Pacyniak z policji we Włochach.

Pilne! Zaginął Karol Zysk, funkcjonariusz Straży Granicznej. Trwają poszukiwania

i

Autor: KRP III – OCHOTA, URSUS, WŁOCHY Pilne! Zaginął Karol Zysk, funkcjonariusz Straży Granicznej. Trwają poszukiwania
Sonda
Czy brałeś/brałaś kiedyś udział w poszukiwaniach osób zaginionych?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany