Pożar Warsaw Hub. TYLKO U NAS zobacz zdjęcia ze środka

2019-06-08 12:05

W piątek w nocy palił się wieżowiec Warsaw Hub przy rondzie Daszyńskiego. Na miejscu pracowało 20 zastępów straży pożarnej. Sytuacja była poważna. Strażacy walczyli z ogniem kilka godzin.

pożar1

i

Autor: DAR

Ogień wybuchł nagle i objął trzy najwyższe kondygnacje wieżowca. W kulminacyjnym momencie płonęło aż 130 metrów kwadratowych powierzchni. Strażacy całą noc walczyli z szalejącym żywiołem.

Jak udało nam się dowiedzieć nikt w pożarze nie ucierpiał. - Na szczęście nie ma osób poszkodowanych, bo obiekt, w którym doszło do pożaru jest w trakcie budowy. Sytuacja jest jednak bardzo poważna. Na miejsce cały czas wzywamy kolejne jednostki z wodą, by ugasić ogień - tłumaczył kpt. Mariusz Hantulski z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie.

Chwilę później, kilka ulic dalej wybuchł drugi pożar. Świadkowie którzy zgromadzili się na Towarowej, byli przerażeni. Kliknij i przeczytaj co jeszcze się paliło.

AKTUALIZACJA

Pożar został opanowany. Strażacy dogasili kondygnacje. 

POZAR 2

i

Autor: DAR
Pożar 3

i

Autor: DAR
pozar4

i

Autor: DAR
pozar5

i

Autor: DAR
pozar6

i

Autor: DAR
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE