Dama z Warszawy srogo popiła. Dała pokaz na środku ronda

2021-09-26 18:59
Pijana kobieta
Autor: Pixabay W Giżycku 20-letnia kobieta zostawiła dziecko, aby pójść się napić. Zdj. ilustraycjne.

Wsiadła do samochodu po piątkowej popijawie! W dodatku, samochód nawet nie należał do niej, ekskluzywnego mercedesa wzięła z popularnej wypożyczalni. Z pewnością nie spodziewała się tak fatalnych skutków. Niestety, na swojej trasie, jadąc na rondzie Waszyngtona uderzyła w inny samochód.

Wypadek miał w miejsce w piątek około godziny 23. Być może, gdyby kobieta zaczekała kilka godzin dłużej udałoby się uniknąć wypadku z oplem. Kobieta z impetem wjechała w samochód!Kierująca uderzyła w jego tył, a elementy karoserii luksusowego mercedesa rozsypały się po ulicy. Po chwili na miejscu pojawiła się policja, która zabezpieczyła miejsce wypadku oraz alkomatem sprawdziła stan kobiety. - Kierująca mercedesem miała ponad 1,5 promila w wydychanym powietrzu – przekazała „Super Expressowi” Marta Gierlicka z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji. Szczęśliwie, nikt z osób biorących udział w wypadku nie został ranny. Ta piątkowa noc z pewnością na długo zostanie w pamięci imprezowiczki.

Groźna kolizja w Olsztynie
Sonda
Czy kiedykolwiek byłeś/aś świadkiem wypadku?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE