Poszedł nad rzekę, do domu nie wrócił. Gdzie jest 61-letni Wojciech? Trwają poszukiwania mężczyzny

i

Autor: Policja Poszedł nad rzekę, do domu nie wrócił. Gdzie jest 61-letni Wojciech? Trwają poszukiwania mężczyzny

Ktokolwiek widział

Poszedł nad rzekę, do domu nie wrócił. Gdzie jest 61-letni Wojciech? Trwają poszukiwania mężczyzny

2023-09-09 9:24

Trwają poszukiwania Wojciecha Drągowskiego. 61-latek ostatni raz widziany był w połowie sierpnia w pobliżu rzeki Świder w Józefowie. Od tamtej pory nie wrócił do domu. Nie skontaktował się również z najbliższymi. Ślad po mężczyźnie zaginął. Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach 61-letniego Wojciecha.

Zaginął Wojciech Drągowski

Policjanci Wydziału Kryminalnego od blisko miesiąca poszukują 61-letniego Wojciecha Drągowskiego. Mężczyzna ostatni raz był widziany 12 sierpnia około godz. 18 na plaży w okolicy ujścia rzeki Świder do rzeki Wisły w Józefowie. Następnie oddalił się w nieznanym kierunku i ślad po nim zaginął. 61-latek nie wrócił do domu rodzinnego. Do chwili obecnej nie nawiązał też kontaktu zarówno z rodziną, jak i ze znajomymi.

Rysopis zaginionego Wojciecha

  • wzrost:190 cm
  • sylwetka: otyła
  • włosy: krótkie, siwe, zaczesane do tyłu
  • nos: prosty, normalny kształt
  • uzębienie: widoczne braki
  • znaki szczególne: blizny na rękach, tatuaż na wewnętrznej stronie nadgarstka „PSM”, uszkodzona lewa dłoń - narośl pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym

W dniu zaginięcia miał na sobie żółto-zielone spodenki i niebieskie klapki.

Apel policji

Policjanci proszą o przekazywanie informacji, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego. - Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, bądź mają jakiekolwiek informacje dotyczące jej zaginięcia proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Otwocku tel. 47 724 19 00 lub z najbliższą jednostką Policji tel. 112 - zaapelował sierż. szt. Patryk Domarecki z otwockiej policji.

QUIZ o etyce i moralności. Czy jesteś dobrym człowiekiem?

Pytanie 1 z 10
Często pomagasz potrzebującym?