Potężna awaria na Pradze-Południe. Robotnicy zerwali linię wysokiego napięcia

i

Autor: Amadeusz Calik/SUPER EXPRESS Potężna awaria na Pradze-Południe. Robotnicy zerwali linię wysokiego napięcia

Wielki huk i błysk!

Potężna awaria na Pradze-Południe. Robotnicy zerwali linię wysokiego napięcia

Wielki huk i błysk! Mieszkańcy Pragi-Południe w okolicach ulicy Siennickiej z przerażeniem wyglądali przez okna. Okazało się, że ktoś zerwał linię wysokiego napięcia! Niebezpieczne zajście miało miejsce w poniedziałek (3 października) wieczorem. Na razie nie wiadomo, czy w jakichś mieszkaniach brakuje przez to prądu.

Awaria na Pradze-Południe. Robotnicy zerwali linię energetyczną

Wielka awaria na Pradze! Do zdarzenia doszło w okolicy ulic Siennickiej i Drwęckiej na Pradze-Południe. Świadkowie zdarzenia donoszą, że usłyszeli ogromny huk, a potężny błysk rozświetlił okolicę. - Robotnicy zerwali linię energetyczną wysokiego napięcia. Słychać było ogromny huk– przekazał obecny na miejscu reporter „Super Expressu”. Na razie nie wiadomo, jak dokładnie doszło do awarii. Na miejscu pracują strażacy i policja. Służby twierdzą, że nie ma osób poszkodowanych. - Otrzymaliśmy zgłoszenie nie o godzinie 19.27. Zabezpieczamy miejsce i czekamy na przyjazd pogotowia energetycznego - powiedział Rafał Rutkowski ze stołecznej policji.

Tragedia na Mazowszu. Zerwana linia energetyczna

9 września doszło do koszmarnej tragedii w Mostówce na Mazowszu. Kierowca ciężarówki wywoził gruz. W pewnej chwili jego wywrotka zerwała pobliską linię energetyczną. Kabina samochodu ciężarowego stanęła w ogniu. Służby znalazły nadpalone ciało nieszczęśnika tuż obok kabiny samochodu. Sprawą zajęła się prokuratura. Zdjęcia z tego zatrważającego zdarzenia obejrzysz w poniższej galerii.

Sonda
Czy poraził cię kiedyś prąd?
Poważna awaria na Grochowie. Robotnicy zerwali linię wysokiego napięcia na Siennickiej

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki