Potężna awaria na Pradze-Południe. Robotnicy zerwali linię wysokiego napięcia

i

Autor: Amadeusz Calik/SUPER EXPRESS Potężna awaria na Pradze-Południe. Robotnicy zerwali linię wysokiego napięcia

Wielki huk i błysk!

Potężna awaria na Pradze-Południe. Robotnicy zerwali linię wysokiego napięcia

Wielki huk i błysk! Mieszkańcy Pragi-Południe w okolicach ulicy Siennickiej z przerażeniem wyglądali przez okna. Okazało się, że ktoś zerwał linię wysokiego napięcia! Niebezpieczne zajście miało miejsce w poniedziałek (3 października) wieczorem. Na razie nie wiadomo, czy w jakichś mieszkaniach brakuje przez to prądu.

Awaria na Pradze-Południe. Robotnicy zerwali linię energetyczną

Wielka awaria na Pradze! Do zdarzenia doszło w okolicy ulic Siennickiej i Drwęckiej na Pradze-Południe. Świadkowie zdarzenia donoszą, że usłyszeli ogromny huk, a potężny błysk rozświetlił okolicę. - Robotnicy zerwali linię energetyczną wysokiego napięcia. Słychać było ogromny huk– przekazał obecny na miejscu reporter „Super Expressu”. Na razie nie wiadomo, jak dokładnie doszło do awarii. Na miejscu pracują strażacy i policja. Służby twierdzą, że nie ma osób poszkodowanych. - Otrzymaliśmy zgłoszenie nie o godzinie 19.27. Zabezpieczamy miejsce i czekamy na przyjazd pogotowia energetycznego - powiedział Rafał Rutkowski ze stołecznej policji.

Tragedia na Mazowszu. Zerwana linia energetyczna

9 września doszło do koszmarnej tragedii w Mostówce na Mazowszu. Kierowca ciężarówki wywoził gruz. W pewnej chwili jego wywrotka zerwała pobliską linię energetyczną. Kabina samochodu ciężarowego stanęła w ogniu. Służby znalazły nadpalone ciało nieszczęśnika tuż obok kabiny samochodu. Sprawą zajęła się prokuratura. Zdjęcia z tego zatrważającego zdarzenia obejrzysz w poniższej galerii.

Sonda
Czy poraził cię kiedyś prąd?
Poważna awaria na Grochowie. Robotnicy zerwali linię wysokiego napięcia na Siennickiej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają