Makabryczne odkrycie

Potworny pożar kamienicy we Włochach. Strażacy znaleźli zwłoki

2023-01-17 8:48

Potworny pożar wybuchł we wtorkowy poranek w jednej z kamienic w warszawskich Włochach. Z budynku ewakuowane były trzy osoby. Jedną z nich strażacy uwolnili ze śmiertelnej pułapki przez balkon przy użyciu drabiny. Niestety, pożar okazał się niezwykle tragiczny w skutkach. Podczas przeszukiwania pomieszczeń strażacy znaleźli zwłoki.

Tragiczny pożar we Włochach

Informacja o pożarze kamienicy przy ul. Nike w warszawskich Włochach wpłynęła do służb przed godz. 6:30 we wtorek, 17 stycznia. Jak przekazał nam mł. bryg. Artur Laudy z PSP w Warszawie, do pożaru doszło w mieszkaniu na pierwszym piętrze, w dwupiętrowym budynku. - Pożar jest już zlokalizowany. Kamienica oddymiona - poinformował strażak w rozmowie z „Super Expressem” mł. bryg. Artur Laudy. - Trzy osoby były ewakuowane. Dwie po klatce schodowej i jedna przy pomocy drabiny od strony podwórza - dodał strażak.

Zwłoki w mieszkaniu

Niestety pożar w mieszkaniu okazał się tragiczny w skutkach. W mieszkaniu strażacy znaleźli zwłoki. Na razie nieznana jest tożsamość ofiary. Na miejscu nadal swoje działania prowadzą strażacy oraz policja.

Sonda
Musiałaś/eś się kiedykowiek ewakuować z powodu pożaru?

Strażnicy Miejscy ścigają "babcię z pietruszką"?

Posłuchaj, jak NAPRAWDĘ wygląda ich praca!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają