Koszmar w Warszawie

Spalone zwłoki mężczyzny na balkonie. Tragiczny pożar na warszawskim Bródnie

2022-09-19 9:58

Koszmarny pożar na Bródnie! Mieszkańcy bloku przy ul. Kondratowicza 4a w niedzielę (18 września) wieczorem nagle zobaczyli płomienie! Palił się balkon na 1 piętrze. Zawiadomieni strażacy na sygnale ruszyli na miejsce. Gdy weszli na balkon, ich oczom ukazał się makabryczny widok – spalone ciało mężczyzny. Ratownicy próbowali mu pomoc, jednak było już za późno.

Pożar na Bródnie w Warszawie. Mężczyzna spłonął na balkonie

Wielkie nieszczęście wstrząsnęło okolicznymi mieszkańcami. Nic nie zapowiadało tragedii, która rozegrała się wieczorem. Z balkonu na 1 piętrze bloku nagle zaczęły buchać płomienie. - Około godziny 21 wpłynęło do nas zawiadomienie o pożarze w bloku. Na miejsce zadysponowano 6 zastępów straży pożarnej. Strażacy znaleźli na balkonie mężczyznę w płonącym ubraniu – przekazał Bogdan Smoter ze stołecznej straży pożarnej.

Przeczytaj również: Pożar mieszkania na 10 piętrze w bloku na Powiślu. Mieszkańcy uciekali na dach przed ogniem

Strażacy szybko ugasili i ewakuowali nieszczęśnika. Został przekazany ratownikom medycznym. Niestety, jego poparzenia były bardzo rozległe. Nie miał szans na przeżycie. Jak doszło do tego tragicznego zdarzenia? Przyczyny bada policja.

Pożar na Bródnie. Nowe ustalenia

Policjanci podali szokujące informacje. Okazuje się, że jedna osoba została zatrzymania. To współpracownik zmarłego na balkonie 40-latka. Mężczyźni mieli razem remontować lokal. Gdy doszło do pożaru, 41-latek miał wyjść z mieszkania. Jego wersję sprawdzają śledczy przesłuchując m.in. świadków.

Spalone zwłoki mężczyzny na balkonie. Tragiczny pożar na warszawskim Bródnie

Pożar w Warszawie

Do innych dramatycznych zdarzeń doszło we wrześniu na Powiślu. Na ostatnim piętrze w bloku przy ul. Wilanowskiej zapaliło się mieszkanie. Lokatorzy musieli uciekać przed ogniem na dach. Więcej o tej koszmarnej sytuacji przeczytasz TUTAJ.

Sonda
Jak oceniasz pracę straży pożarnej w Polsce?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają