Groza

Czarne kłęby dymu nad Warszawą. Płonął samochód dostawczy na zjeździe z S17 na S2

2022-09-15 18:36

Nad Warszawą unosiły się czarne kłęby gęstego dymu. Zaniepokojeni kierowcy alarmowali redakcję „Super Expressu”. Na zjeździe z trasy ekspresowej S17 na S2 w kierunku Warszawy doszło do pożaru auta dostawczego. Na szczęście kierowca opuścił pojazd zanim doszło do tragedii. Wiadukt był całkowicie zablokowany.

Pożar auta dostawczego

Pierwszą informację dostaliśmy od czytelnika Bartłomieja, który przesłał do naszej redakcji zdjęcia, na których widać gęsty słup czarnego dymu i jęzory ognia wydobywające się z pojazdu stojącego na wiadukcie. Jak się okazało doszło do groźnego pożaru samochodu dostawczego na łącznicy zjazdowej z trasy ekspresowej numer S17 na trasę S2 w kierunku Warszawy. - Zgłoszenie do stanowiska kierowania wpłynęło o godzinie 16:40. Na miejsce wysłaliśmy dwa zastępy straży pożarnej. Po dotarciu zastaliśmy pożar auta dostawczego w rozwiniętej fazie – przekazał w rozmowie z „Super Expressem” kpt Maciej Łodygowski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Otwocku.

Brak osób rannych

Strażacy natychmiast przystąpili do działań ratunkowych i gaśniczych. - Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i ugaszeniu płonącego pojazdu – dodał strażak. Na szczęście kierowca dostawczaka zdążył opuścić swój pojazd nim doszło do tragedii. - Nie ma osób poszkodowanych w tym zdarzeniu – potwierdził Maciej Łodygowski.

Utrudnienia

Wiadukt podczas pożaru i na czas akcji strażaków był całkowicie nieprzejezdny. Po niecałej godzinie ruch został wznowiony, lecz przez działania policjantów wciąż jest mocno spowolniony i utrudniony.

Sonda
Czy byłeś kiedyś świadkiem pożaru?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany