Ogień pod Warszawą

Pożar i wielka akcja straży pożarnej w Łomiankach. Jęzory ognia ogarnęły ścianę domu jednorodzinnego

2022-09-10 19:14

W sobotę (10 września) w nocy w Łomiankach rozległ się dźwięk syren strażackich. Garaż przy domu jednorodzinnym nagle stanął w ogniu! W nocnej akcji brało udział aż 11 zastępów straży pożarnej. Niestety, nim opanowali żywioł, ogień pochłonął część budynku. Doszczętnie spalił się garaż i zaparkowany w środku samochód.

Łomianki. Pożar domu, wielka akcja strażaków

Wszystko rozegrało się w sobotnią noc, tuż po północy.  Buchające płomienie ogarnęły budynek.- Właśnie działamy przy pożarze w Łomiankach – napisali o godzinie 00.42 strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Błonie w mediach społecznościowych. Na miejscu z ogniem walczył zastęp JRG Błonie, oraz drugowie Ochotniczej Straży Pożarnej z Łomianek, Dziekanowa Polskiego, Lasek i JRG nr 11 w Warszawie.

Przeczytaj również: Dramat w Tarczynie, budynek płonął na oczach rodziny. Wielka akcja straży pożarnej

Spalił się garaż i przylegający do niego budynek gospodarczy. Strażacy przekazali jedna szczęśliwą wiadomość. - Na tę chwilę wiadomo, że nikt nie został ranny – zakomunikowali przed godziną1 w nocy. - Trwa dogaszanie i prace rozbiórkowe - podsumowali akcję strażacy.

Potworny pożar zrównał dom z ziemią

Inny pożar miał miejsce w miejscowości Pasek na Mazowszu. Ogień doszczętnie zniszczył dom mieszkalne. Jak podaje straż pożarna, w wyniku pożaru prawdopodobnie doszło do wybuchu butli z gazem. Z budynku zostały jedynie zgliszcza. Jedna osoba z licznymi poparzeniami trafiła do szpitala.

Sonda
Wskoczyłbyś w pożar, by ratować drugiego człowieka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają