Pożar w hotelu Mariott w Warszawie. Tego strażacy się nie spodziewali

2021-10-13 19:46
Pożar w hotelu Mariott w Warszawie. Akcja straży pożarnej
Autor: Google Street View zdjęcie ilustracyjne

Pożar w wieżowcu! W środę chwilę po północy w hotelu Marriott pojawił się dym. Niebezpieczeństwo zauważono w pobliżu restauracji hotelowej, przestały działać windy. Jak się okazało, powodem była... awaria pralki.

Pożar w hotelu Mariott. Pralka zapaliła się w wyniku awarii, a straż wezwali zaniepokojeni pracownicy. Obsługa próbowała walczyć z żywiołem na własną rękę. Udało im się stłumić płomienie. Według relacji świadków na miejscu zjawiło się wiele jednostek gaśniczych. - Zawiadomienie o pożarze otrzymaliśmy 20 minut po północy. Pojawiło się zadymienie i charakterystyczny zapach. Budynek został przewietrzony, nie było osób poszkodowanych - powiedział na łamach TVN Warszawa st. kpt. Michał Konopka z warszawskiej straży pożarnej.

Podpalił auto, a pożar relacjonował w social media

Na szczęście pożar okazał się niegroźny. Nikomu nic się nie stało, a po kilkudziesięciu minutach akcja została zakończona.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE