Saute.Concept - nowe miejsce na mapie Warszawy

i

Autor: mat.prasowe

Poznajcie nowe miejsce na mapie Warszawy - Saute.Concept

2023-02-10 13:31 Materiał sponsorowany

Saute.Concept to nowe miejsce na mapie Warszawy które zajmuje się medycyną estetyczną. W ofercie gabinetu znajdziecie m.in. takie usługi jak: zabiegi na bazie kwasu hialuronowego czy anti-age oraz modelowanie sylwetki.

Saute z francuskiego oznacza kobietę z bardzo naturalnym makijażem, podkreślającym jej urodę, dlatego też dewizą Saute.Concept stało się działanie w zgodzie z naturą. Każdy kto odwiedzi gabinet może liczyć nie tylko na profesjonalną obsługę ale również ciekawą rozmowę na temat potrzeb skóry, oczekiwań oraz możliwości jakie daje współczesna naturalna medycyna estetyczna. Bo tak naprawdę najważniejsze w tym miejscu jest to, aby zaprzyjaźnić się z czasem, ponieważ w każdym wieku można być najlepszą wersją siebie. I właśnie na to szczególną uwagę zwraca Sara Pokusa, właścicielka Saute.Concept.

Saute.Concept - nowe miejsce na mapie Warszawy

i

Autor: mat.prasowe

Oferta gabinetu jest bardzo szeroka, obejmuje m.in.:

  • zabiegi na bazie kwasu hialuronowego,
  • dogłębną rewitalizację,
  • modelowanie twarzy i sylwetki,
  • zabiegi anti-age,
  • zabiegi bankietowe.

Co wyróżnia ten gabinet spośród innych na mapie Warszawy?

Przede wszystkim indywidualne podejście do każdego klienta. To właśnie jego potrzeby stawiane są na pierwszym miejscu. Następnie, profesjonalna i godna zaufania obsługa oraz wyjątkowa atmosfera. W gabinecie Saute.Concept poczujecie się wyjątkowo także za sprawą woni naturalnych kadzideł i ręcznie wykonanych świec.

Na tym jednak nie koniec, ponieważ miejsce to oferuje cykliczne warsztaty hand-made oraz szkolenia z pielęgnacji czy suplementacji. Dlatego warto śledzić Instagram salonu >>tutaj<<, aby być na bieżąco ze wszystkim wydarzeniami.

Spraw sobie lub ukochanej osobie prezent!

Z okazji zbliżających się Walentynek Saute.Concept przygotowało niezwykłą promocją, która trwać będzie do końca lutego. Każdy kto odwiedzi salon w tych dniach lub skontaktuje się telefonicznie może liczyć na 30% zniżki na wszystkie zabiegi oraz darmową konsultacje.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem:

Saute.concept Sara Pokusa

ul Jana Kasprowicza 58/56 Warszawa

tel. 507 245 719

Saute.Concept - nowe miejsce na mapie Warszawy

i

Autor: mat.prasowe
Nasi Partnerzy polecają