Remont na placu jeszcze potrwa

i

Autor: Aleksandra Galant Remont na placu jeszcze potrwa

Raj dla archeologów i piekło dla kierowców. Remont placu Krasińskich jeszcze potrwa [AUDIO]

2018-04-23 18:44

Robotnicy ciągle odnajdują nowe skarby, historycy się cieszą, a kierowcy i budowlańcy muszą uzbroić się w cierpliwość. Według Łukasza Puchalskiego, dyrektora Zarządu Dróg Miejskich, z którym rozmawiała nasza reporterka Ola Galant, opóźnienie można już liczyć w miesiącach.

- Spokojnie można mówić o miesiącu, półtorej, kiedy jesteśmy na terenie objętym pracami archeologicznymi. Wydaje się, że one się kończą, a tutaj bach! kolejne odkrycie - mówi Łukasz Puchalski.

Wszystko przez prace archeologów, którzy przeczesują teren w poszukiwaniu kolejnych pamiątek z przeszłości. Z tego powodu, przyspieszają roboty budowlane na terenach, które nie zostały objęte nadzorem archeologicznym.

Przez prace archeologiczne, opóźnienie można liczyć już w miesiącach

i

Autor: Aleksandra Galant Przez prace archeologiczne, opóźnienie można liczyć już w miesiącach

Przed drogowcami pracowita majówka. - Będziemy pracować na skrzyżowaniu z ulicą Świętojerską. Mamy tutaj nawierzchnię asfaltową, będziemy odtwarzać skrzyżowanie w tej nawierzchni. Mieszkańcy, którzy wrócą po długim weekendzie, będą mieli do dyspozycji skrzyżowanie w rozwiązaniu docelowym - obiecuje Puchalski.

>>> Z Berlina do Warszawy na rolkach. Wszystko dla dwójki chorych dzieci [AUDIO]

Prace archeologiczne na terenie samego placu mają potrwać jeszcze trzy tygodnie. Więcej o niesamowitych znaleziskach w materiale Oli Galant:

Czytaj też: Warszawskie Targi Książki 2018 [DATA, MIEJSCE, PROGRAM, BILETY]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany