Odtworzyli trasę Krzyśka. 16-latek nadal nie wrócił do domu. „Prosimy mieszkańców o czujność”

i

Autor: POLICJA Odtworzyli trasę Krzyśka. 16-latek nadal nie wrócił do domu. „Prosimy mieszkańców o czujność”

KTOKOLWIEK WIDZIAŁ, KTOKOLWIEK WIE

Rodzice Krzyśka odchodzą od zmysłów. 16-latek nadal nie wrócił do domu. „Prosimy mieszkańców o czujność”

2023-06-08 13:16

Krzysztof Dymiński, mieszkaniec Pogroszewa Kolonii pod Ożarowem Mazowieckim, zaginął. 16-latek ostatni raz był widziany w piątek, 26 maja. Od tamtego czasu nie kontaktował się z bliskimi i rodziną. Słuch po nim zaginął. „Fakt”, dzięki nagraniom z monitoringu, częściowo odtworzył trasę, którą szedł chłopiec!

Ożarów Mazowiecki. Krzysztof Dymiński zaginął. 16-latek jest poszukiwany

Krzysztof Dymiński, zaginiony 16-latek spod Ożarowa Mazowieckiego, wyszedł z domu. Od ponad tygodnia nie kontaktował się z nikim bliskim. Ostatnią osobą, która go widziała, była jego matka.

Późno szłam spać, więc zajrzałam do jego pokoju. Pocałowałam go w czoło, czego zwykle nie robię i mówię "synu odłóż telefon, bo śpisz z telefonem". Odpowiedział "dobrze" i odłożył aparat – wyjaśnia mama chłopaka w rozmowie z dziennikarzem „Faktu”.

Według portalu, chłopak chwilę po godzinie 4 rano wsiadł do autobusu nr 713 jadącego w stronę Warszawy. Wysiadł z autobusu i poszedł w kierunku II linii metra. 16-latek dojechał z Ronda Daszyńskiego do centrum i przesiadł się do I linii. Pociąg zatrzymał się na stacji przy Dworcu Gdańskim, tam wysiadł z metra i zniknął.

Ktokolwiek widział nastolatka lub posiada informacje o miejscu jego pobytu, prosimy o pilny kontakt z Komisariatem Policjii w Ożarowie Mazowieckim pod numerem 47 805 21 86 lub z rodziną pod numerem 604 944 800.

Sonda
Czy brałeś/brałaś kiedyś udział w poszukiwaniach osób zaginionych?
Nasi Partnerzy polecają