Rozdajemy prezenty na Dzień Dziecka! "Dzieci to nasza duma!" - Ursynów w akcji Dziecięce Marzenie

2021-05-28 16:19
Robert Kempa. Na Ursynowie dbają o młodszych mieszkańców
Autor: Urząd miasta st. Warszawy Robert Kempa. Na Ursynowie dbają o młodszych mieszkańców

Ursynów jest kolejną dzielnicą, z którą współorganizujemy akcję „Dziecięce Marzenie”. Razem z burmistrzami Ursynowa, Bemowa, Białołęki, Bielan i Wilanowa oraz prezydentem Warszawy szykujemy najmłodszym mieszkańcom stolicy niespodzianki na Dzień Dziecka. - Dzieci to nasza duma! - mówi burmistrz Ursynowa Robert Kempa.

Akcja "Dziecięce Marzenie" trwa tylko do końca maja! - Zachęcam uczniów, aby przesyłali swoje listy i rysunki w ramach wspieranej przez Dzielnicę Ursynów akcji „Dziecięce marzenie”. Każde dziecko ma ich na pewno bez liku. A na Ursynowie przy ul. Zaruby powstała właśnie wspaniała szkoła marzeń! Mam nadzieję, że dzięki niej młodzi ludzie będą mogli spełniać swoje marzenia, także w dorosłym życiu – mówi burmistrz Ursynowa, Robert Kempa. On jest dumny z inwestycji w oświatę w swojej dzielnicy. Z dumą też kolejny rok uczestniczy w niesieniu radości dzieciom we wspólnej akcji. Wciąż można wziąć udział w „Dziecięcym Marzeniu”. Wystarczy wejść na stronę internetową dzieciecemarzenie.se.pl, wypełnić zgłoszenie i wysłać, dołączając list lub rysunek. Warto rozejrzeć się wokół i zgłosić kogoś potrzebującego z osiedla czy szkoły. Spróbujmy sprawić, by w Dzień Dziecka żaden młody warszawiak nie był smutny! Partnerami akcji są firmy Oskroba, Gandalf i Centrum Szembeka.

Szczegóły akcji Dziecięce Marzenie 2021 https://dzieciecemarzenie.se.pl/

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE