CZOŁOWE ZDERZENIE

Roztrzaskana toyota, a w środku zakleszczeni pasażerowie! Zderzenie trzech samochodów w Józefowie

2022-12-11 14:21

W niedzielę, 11 grudnia, chwilę przed południem doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów w Józefowie. W wypadku brał udział również bus. Najprawdopodobniej jeden z pojazdów wpadł w poślizg, od tego wszystko się zaczęło. Ranne zostały dwie osoby, które karetkami pogotowia przetransportowano do szpitala. Droga została całkowicie zablokowana.

Józefów. Czołowe zderzenie dwóch samochodów osobowych. Są ranni

Do wypadku doszło na granicy Otwocka i Józefowa. W zdarzeniu brały trzy samochody: dwie osobówki i bus. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca toyotą na ośnieżonej drodze wpadła w poślizg, zderzyła się z volkswagenem.

Osobówka odbiła się od busa i wjechała wprost w opla. Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala. Z toyoty strażacy musieli wycinać pasażerów przekazali „Super Expressowiświadkowie zdarzenia.

Droga wojewódzka nr 801 była całkowicie zablokowana. Na drodze są trudne warunki.

Drogowcy nie nadążają z odśnieżaniem. Paraliż komunikacyjny w stolicy

To nie pierwsze zdarzenie tego typu. Na S2, w kierunku Wawra, przed ul. Puławską doszło do kolejnej kolizji. Kierowca samochodu osobowego marki skoda wpadł w poślizg i uderzył w barierki. Tutaj wszystko zakończyło się na szczęście bez osób poszkodowanych. Jedynie auto zostało kompletnie roztrzaskane.

Chwilę później, znowu na S2, doszło do kolejnej kolizji. Na odcinku pomiędzy Lotniskiem a ul. Puławską zderzyły się dwa samochody osobowe.

Łącznie stołeczna komenda odnotowała już kilka zdarzeń drogowych.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki