Dramat!

Wypadek na moście Łazienkowskim w Warszawie. Cztery rozbite auta i dwie osoby ranne. Paraliż ruchu

2022-11-29 22:49

Wypadek na moście Łazienkowskim! Aż 4 samochody rozbiły się we wtorek (29 listopada) wieczorem na ruchliwej trasie. Dwie osoby zostały poszkodowane. Na miejsce ruszył wszystkie służby: policja, straż pożarna i pogotowie ratunkowe. Na moście powstały gigantyczne utrudnienia w ruchu drogowym. Policja ustala przyczyny wypadku.

Warszawa. Wypadek na moście Łazienkowskim

Do dramatycznych scen doszło 3 minuty przed godziną 20. - Doszło do zderzenia czterech samochodów. Policjanci ustalają przyczyny zdarzenia - powiedziała Małgorzata Wersocka ze stołecznej policji. Jak ustalił obecny na miejscu wypadku reporter "Super Expressu", do zdarzenia doszło na środkowym pasie. Wypadek miał miejsce przez najechanie kolejno na sienie: forda, bmw, mercedesa i drugiego bmw. Dwie osoby trafiły pod opiekę ratowników medycznych. Nie wiadomo w jakim są stanie.

Do wypadku doszło na środkowym pasie. Aż dwa pasy ruchu zostały całkowicie zablokowane. Wszędzie leżały fragmenty rozbitych samochodów. Strażacy zasypywali plamy rozlanych płynów eksploatacyjnych sorbentem. Na razie nie wiadomo, czy kierowcy byli trzeźwi oraz kto konkretnie zawinił.

Sonda
Brałeś kiedyś udział w wypadku drogowym?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają