Straszny poranek

Wypadek na Białołęce. Kierująca dodgem wjechała w matkę z dziećmi. 6-latka trafiła do szpitala

2022-11-28 10:27

Poniedziałek, 28 listopada, nie rozpoczął się spokojnie w Warszawie. Kilka minut po godz. 8 na Białołęce doszło do przerażającego wypadku. Kierująca dodgem nie zauważyła matki idącej z dwójką dzieci. Do szpitala trafiła 6-letnie dziewczynka. Policjanci wyjaśniają szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku.

Wypadek na Białołęce. Dziecko w szpitalu

Do wypadku na zamkniętym osiedlu przy ul. Berensona na Białołęce doszło kilka minut po godz. 8. Informację o zdarzeniu potwierdził w rozmowie z „Super Expressem” Bartłomiej Śniadała z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca dodgem wyjeżdżała z parkingu podziemnego i nie zauważyła kobiety idącej z dziećmi w wieku 4 i 6 lat - przekazał policjant. - Doszło do potrącenia 6-latki poruszającej się na rowerku - dodał.

Dziewczynką na miejscu zajął się Zespół Ratownictwa Medycznego. 6-latka była badana w karetce pogotowia, a ratownicy zdecydowali, by zabrać ją do szpitala na dalszą diagnostykę. Jak przekazał nam nasz reporter będący na miejscu, ratownicy zbadali również jej 4-letniego braciszka, który podróżował w wózku. Na szczęście młodszemu dziecku nic się nie stało.

Policja wyjaśnia sprawę

Kierująca dodgem na miejscu wypadku była przebadana na obecność alkoholu w organizmie. - Była trzeźwa - powiedział nam Bartłomiej Śniadała z KSP.

Policjanci ruchu drogowego wyjaśniają szczegółowe okoliczności porannego wypadku na Białołęce.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają