most łazienkowski

Na Moście Łazienkowskim w Warszawie doszło do groźnie wyglądającego wypadku! Nasza reporterka donosi o leżącej na dachu taksówce. Samochód po wypadku blokuje jezdnię. Z naszego artykułu dowiecie się …

dodano 5-7-2021

Przerażające! Mężczyzna spadł z mostu Łazienkowskiego do Wisły. Na rzece wciąż trwa szeroko zakrojona akcja poszukiwacza. Policjanci, strażacy i ratownicy ze stołecznego WOPR przeczesują okolicę. Męż…

dodano 12-6-2021

Straszny wypadek na Moście Łazienkowskim w stronę Pragi! W zdarzeniu wzięło udział aż 5 aut. Na kierowców od rana czekają ogromne korki. Zablokowane są dwa pasy!

dodano 2-9-2020

W ostatnich dniach w Warszawie głośno było o tęczowych flagach, które znalazły się na warszawskich pomnikach. Takie działania potępił premier Mateusz Morawiecki. Teraz aktywiści LGBT zrewanżowali się…

dodano 2-8-2020

Przed godz. 11 na moście Łazienkowskim doszło do kolizji, która znacznie spowolniła ruch w kierunku Pragi. Prawdopodobnie był to nieszczęśliwy wypadek. Podczas holowania mogła pęknąć linka.

dodano 19-7-2020

Niewielki wypadek i wielki korek. Na moście Łazienkowskim zderzyły się dwa samochody osobowe. W pojeździe znajdowało się dziecko. Występują duże utrudnienia w kierunku centrum.

dodano 22-8-2019

Człowiek skoczył z mostu Łazienkowskiego. Trwają działania poszukiwawcze.  

dodano 6-5-2019

Duża kolizja na Moście Łazienkowskim. Zderzyło się kilka aut. Występują duże utrudnienia. Informacje otrzymaliśmy od naszych czytelników. 

dodano 5-4-2019

Mnóstwo butelek, puszek, plastiku, a nawet rowery i narty - na to wszystko można było trafić sprzątając nadwiślańskie tereny.

dodano 28-3-2019

Zdjęcie widoku z mostu Łazienkowskiego na lewobrzeżną Warszawę przesłał do nas użytkownik "Kora Wesoła". Pozdrawiamy!

dodano 5-9-2018

W sobotę (7.07), późnym wieczorem w okolicach mostu Łazienkowskiego w płomieniach stanęła barka na wodzie. W akcji brało udział 9 samochodów i 32 strażaków.

dodano 9-7-2018

Zakończyła się budowa kładek dla pieszych i rowerów pod mostem Łazienkowskim. Dziś zostaną oficjalnie otwarte. Można więc będzie nareszcie bezpiecznie przedostać się na drugą stronę Wisły.

dodano 9-8-2017