Kolizja na Łazienkowskiej! Pięć aut zderzyło się w kierunku centrum

2021-12-18 13:39
Karambol na Łazienkowskiej! Pięć aut zderzyło się w kierunku centrum
Autor: PAWEŁ DĄBROWSKI/ SUPER EXPRESS Karambol na Łazienkowskiej! Pięć aut zderzyło się w kierunku centrum (zdjęcie ilustracyjne)

Kolizja na Moście Łazienkowskim! Pięć samochodów jadących w kierunku Śródmieścia zderzyło się blokując środkowy pas mostu. Jak poinformowała policja, nikt nie został ranny, a wszyscy kierujący byli trzeźwi. Aktualnie policja bada okoliczności wypadku oraz kontroluje ruch na moście. - Utrudnienia są na środkowym pasie - przekazała policja.

Kolizja drogowa miała miejsce na Moście Łazienkowskim w sobotę, 18 grudnia, około godziny 11:50. Po zachodniej stronie Wisły, zderzyło się pięć samochodów osobowych jadących w kierunku Śródmieścia. - W kolizji zderzyło się volvo, kia, volkswagen, ford i skoda. Wszyscy kierujący byli trzeźwi, a żadna osoba nie odniosła obrażeń - poinformowała Monika Nawrat ze stołecznej policji. - Środowy pas na Moście Łazienkowskim jest obecnie zablokowany - dodała policjantka o godzinie 13.

Sonda
Byłeś uczestnikiem wypadku drogowego?
Karambol pod Wrocławiem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE