Karambol na Wisłostradzie, potężne utrudnienia. Utworzył się ogromny korek

2021-12-08 10:52
Karambol na Wisłostradzie, potężne utrudnienia. Utworzył się ogromny korek
Autor: Artur Hojny/Super Express

Po godz. 7 rano na Wisłostradzie przy ul. Karowej doszło do fatalnego zdarzenia. Zderzyły się aż cztery pojazdy: samochód ciężarowy i trzy osobówki. Jedno z aut rozbiło się o betonową barierę. Szczęśliwie wszyscy uczestnicy wyszli z tego bez szwanku, jednak na trasie w stronę centrum utworzył się potężny korek.

Służby otrzymały zgłoszenie o godzinie 7:16. - Ze wstępnych informacji wynikało, że w zdarzeniu brały udział cztery pojazdy. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi, w wyniku kolizji nikt nie odniósł obrażeń. Na trasie w stronę centrum wystąpiły jednak bardzo poważne utrudnienia - przekazała Gabriela Putyra ze stołecznej policji. Po zablokowaniu trasy przez rozbite pojazdy utworzył się potężny korek sięgający mostu Grota-Roweckiego.

O godzinie 10:15 rozbite pojazdy były już usunięte z drogi, jednak Wisłostrada w kierunku centrum jest potężnie zakorkowana. - Podczas zdarzenia utworzył się zator komunikacyjny, który teraz powoli się rozładowuje - przekazała policjantka. Utrudnienia w ruchu drogowym mogą potrwać jeszcze około godziny.

Dramatyczny wypadek na Wale Miedzeszyńskim
Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Ruszyła świąteczna iluminacja w Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE