Dramat nad Wisłą. Mężczyzna spadł z mostu Łazienkowskiego. Trwa akcja poszukiwawcza

2021-06-12 14:42
Warszawa. Mężczyzna spadł z mostu do Wisły. Trwa akcja poszukiwawcza
Autor: Google Street View Most Łazienkowski w Warszawie

Przerażające! Mężczyzna spadł z mostu Łazienkowskiego do Wisły. Na rzece wciąż trwa szeroko zakrojona akcja poszukiwacza. Policjanci, strażacy i ratownicy ze stołecznego WOPR przeczesują okolicę. Mężczyzny na razie nie udało się odnaleźć.

W sobotnie przedpołudnie doszło do tragicznego zdarzenia. Mężczyzna spadł z mostu Łazienkowskiego do Wisły! Świadkowie zdarzenia natychmiast poinformowali o sytuacji stołeczne służby. - Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 11:35 - przekazała Irmina Sulich z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

ZOBACZ TEŻ: Afera, jakiej jeszcze w Warszawie nie było! Trzaskowski musi wyjaśnić ten blamaż. Kraj o Warszawie. Felieton

Od tamtej pory na Wiśle trwa akcja poszukiwacza. Policjanci, strażacy oraz ratownicy WOPR przeczesują okolicę, by znaleźć mężczyznę. Na razie bezskutecznie. Funkcjonariusze ustalają również, dlaczego mężczyzna stojący na moście, nagle znalazł się w wodzie.

Rutkowski Story - Okradli zwłoki mojego męża
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE