Sajgon przy moście Poniatowskiego. Poważny wypadek na serpentynie

2021-08-04 15:32

Wypadek w centrum Warszawy. W okolicy mostu Poniatowskiego tworzą się korki po zderzeniu dwóch aut osobowych. Do wypadku doszło na zjeździe z przeprawy w kierunku Pragi. Droga jest całkowicie zablokowana, a ruchem kierują policjanci. Poszkodowana została jedna osoba, którą pogotowie zabrało do szpitala.

Około godziny 13.00 doszło do wypadku na zjeździe z mostu Poniatowskiego. - W zderzeniu brały udział dwa samochody osobowe - jeep i volkswagen. Kierowcy obu pojazdów zostali przebadani na obecność alkoholu w wydychanym powietrzu. Byli trzeźwi - przekazał Rafał Markiewicz z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

W zdarzeniu ucierpiał kierowca volkswagena. - Ranny kierujący został zabrany przez pogotowie ratunkowe do szpitala - dodał policjant.

Nietypowe miejsce zdarzenia skutecznie utrudnia ruch w tym miejscu. - Zablokowany jest zjazd i wjazd na most w obu kierunkach. Policjanci kierują ruchem - stwierdził Rafał Markiewicz.

Do wypadku doszło w rejonie Mostu Poniatowskiego:

Zrywają asfalt na moście Południowym. Fuszerka na Południowej Obwodnicy Warszawy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE